Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Doles salā jau atkal skanēja kamermūzika

Pirmais koncerts izskanēja 24. jūlijā, kad Doles salā uzstājās jaunā operas soliste Inga Šļubovska-Kancēviča. Klavieru pavadījumus atskaņoja talantīgā pianiste Liene Circene. Vēl koncertā piedalījās Doles koncertu uzticīgie draugi - Spīķeru stīgu kvartets un klarnetists Egils Šēfers.

Savukārt 7.augusta koncerta pirmā daļa bija mazliet neierasta. Šajā saspringtajā, satraukumu pilnajā laikā cilvēkiem ļoti vajadzīga gaiša miera pilna pasaule. Līdz ar to Rīgas saksofonu kvartets izveidojis jauku, latvisku programmu “Ozols”, kurā muzicēja kopā ar sirsnīgo dziedātāju, operas solisti Ievu Paršu (mecosoprāns) un divkārtējo Latvijas Lielās folkloras balvas ieguvēju, tautas mūzikas instrumentu pētnieku Valdi Muktupāvelu.
Koncerta otrā daļā dzirdējām trio “Spectrum”, kura sastāvs – flauta, čells un klavieres. Muzicēja pūtēju orķestra “Rīga” viena no vadošām flautistēm Liene Denisjuka-Straupe, kā arī brālis un māsa – Jānis Pauls (kuru klausītāji iepazinuši kā aizrautīgu ansambļa “Melo M” dalībnieku) un jaukā pianiste Kristīne Paula.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis