Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ciemos “Ziedugravās”

20161211 115622

11.decembrī divi kultūras nama “Enerģētiķis” kolektīvi -bērnu vokālais ansamblis “Fantāzija” un līnijdeju grupa “Lucia’s Linedancers”- jau piekto gadu pēc kārtas devās ciemos pie Skrīveru aprūpes nama “Ziedugravas” iemītniekiem, lai sniegtu labdarības koncertu. Katrreiz, kad atbraucam uz “Ziedugravām”, priecājamies par skaisto ainavu, sakopto apkārtni un saposto aprūpes namu.

Šoreiz mēs piedzīvojām Adventes laiku. Advente - tas ir gaidīšanas laiks, kad mēs katru nedēļu iededzam vienu sveci Adventes vainagā, jo gaidām kaut ko īpašu, tīru, patiesu un gaišu. Es vēlētos teikt, ka šīs četras sveces simbolizē cerību, mieru, prieku un mīlestību. Mēs visi tuvojamies lielajam notikumam - Ziemassvētkiem, kad gaisma uzvar tumsu, kad kristīgā pasaule svin Kristus dzimšanas dienu.

20161211 120215

Protams, braucot ciemos, mēs bijām sarūpējuši dāvanas Skrīveru aprūpes nama “Ziedugravas” iemītniekiem. Tās bija mūsu dziesmas, dejas un saldumu paciņas. Bērni no vokālā ansambļa “Fantāzija” bija iemācījušies jaunas svētku dziesmas, bet “Lucia’s Linedancers” bija sagatavojusi jaunu deju programmu speciāli šai vizītei.

20161211 120514

Zālē klusām sanāca kopā “Ziedugravas iemītnieki”. Daži atbrauca savos ratiņkrēslos un palika turpat netālu nomaļus, lai, nevienam netraucējot, noskatītos koncerta priekšnesumos. Skatītāji bija priecīgi, jo pie viņiem bija atbraukuši ciemiņi un dāvājuši svētku noskaņu. Cik svarīgi ir dalīties ar līdzcilvēkiem, atvēlot laiku un daloties priekā! Visus iemītniekus, kā arī darbiniekus, iepriecināja bērnu skanīgās balstiņas un Ziemassvētku dziesmas par jaundzimušo Jēzus bērniņu, par siltumu un cerību. Līnijdejotājas dejoja valsi Ziemassvētku noskaņā, tango ziemeļnieku ritmos, jautro rokenrolu, pārtapot par stilīgām kaķenēm, un estrādes deju ar jautrajiem rūķiem.

Noslēgumā viens otram teicām sirsnīgus novēlējumus Ziemassvētkos un atvadījāmies ar cerībām, ka nākamgad tiksimies atkal!

Andra Ozoliņa, “Lucia’s Linedancers“ līnijdejotāja

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis