Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Augustā Rīgavas mūzikas un mākslas dārzā

3.augustā plkst. 19.00 leļļu teātra izrāde "ŠŅĀPUĻA PIEDZĪVOJUMI"

Snapula piedzivojumi

Pētera Trupa muzikālā izrāde pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Stāsts par kāpuriņu, kurš ir vientuļš un pasaku zemē meklē draugus. Skatītāji izrādes laikā noskaidros, vai kāpuriņam izdevās atrast draugus, kā arī to, ka nav svarīgi - esi liels vai mazs, mēs esam dažādi un tā ir vērtība.

Režisore - Agita Trupa, scenogrāfs - Aldis Kļaviņš, komponists - Andris Eniņš, mūzikas aranžētājs - Normunds Kalniņš, leļļu mākslinieces - Anna Zandberga -Šenke, Evija Rudzīte un Justīne Rumba.

Pasākumā skatītāji varēs iegādāties arī gardās „Madonas karameles” un citus saldumus.

Biļete – 4,-EUR kultūras nama „Rīgava” kasē un www.bilesuparadize.lv

 

17. augusts plkst. 19.00 Kamermūzikas koncerts „ SPĀŅU UN ČIGĀNU MŪZIKA”

Spanu-ciganu A1

Koncertā dzirdēsiet trīs temperamentīgas un jaunas mākslinieces, kuras koncertprogrammā “Spāņu un čigānu mūzika“ ietvērušas spilgtus un publikas iemīļotus skaņdarbus. Šajā koncertprogrammā pianiste Agnese Egliņa apvienojusies ar dziedātāju Marlēnu Keini, kuru klausītāji iepazinuši kā spilgtu mākslinieci Latvijas Televīzija šovā “Radīti Mūzikai“ un Londonā dzīvojošo vijolnieci Kristīni Balanas, kura sevi gan Latvijā, gan Lielbritānijā ir pierādījusi kā aizrautīgu un temperamentīgu mākslinieci.

Pasākuma laikā skatītāji varēs baudīt ne tikai mūziku, bet arī Salaspilī ražotu dažādu šķirņu mājas vīnu no ražotnes „ Saules veltes”

Biļete – 7,-EUR kultūras nama „Rīgava” kasē un www.bilesuparadize.lv

 

13.augustā no plkst.22.00 STREIČA BRĪVDABAS KINONAKTS

Streica kinovakars

2016.gads pasludināts par Streiča gadu, jo šogad izcilais latviešu kinorežisors, scenārists, aktieris, rakstnieks un gleznotājs Jānis Streičs svin 80 gadu jubileju. Streiča gada ietvaros Salaspilī varēs noskatīties trīs filmas, kas uzņemtas vairāk kā pirms desmit gadiem un, iespējams, ir mazāk pazīstamas, taču noteikti priecēs ar režisora pazīstamo rokrakstu, iemīļotiem aktieriem un mūžīgo tēmu – mīlestību.

Plkst.22.00 - 23.30 filma „Rudens rozes” (2014). Lomās: Romualds Ancāns, Maija Doveika, Lauris Dzelzītis, Baiba Kranāte, Akvelīna Līvmane, Ģirts Ķesteris, Juris Žagars u.c.

Plkst.23.45 – 1.00 filma „Ipolits” (2002). Lomās: Juris Kalniņš, Katrīna Pasternaka, Artis Robežnieks, Viktorija Streiča u.c.

Plkst.1.15 – 2.50 filma „Naktssargs un veļasmazgātāja” (2002). Lomās:Aija dzērve, Artis Robežnieks, Sarmīte Rubule, Maija Doveika u.c.

Biļetes – 2,-EUR uz vienu filmu vai 5,-EUR uz visu kinonakti, studentiem, pensionāriem 3,-EUR kultūras nama „Rīgava” kasē. Kino laikā darbosies kafejnīca.

 

20.augustā plkst.21.00 Zaļumballe ar grupu „MELANSE”

Zalumballe Melanse

Grupa "Melansé"  dibināta 2010.gada 17.februārī un tās sastāvā darbojas Alvis Ārgalis (ģitāra, balss), Kaspars Tihonovs (taustiņi, balss), Maksims Kušnarevs, (bass ģitāra) un Klāvs Adamovičs (bungas). Koncertē dažādos pasākumos un dažādās Latvijas pilsētās, taču ir salaspilieši.

Biļete – 3,-EUR kultūras nama „Rīgava” kasē un www.bilesuparadize.lv. Darbosies kafejnīca.

 

27.augustā pkst.20.00 Teātra izrāde „JŪLIJAS JAUNKUNDZE”

Julijas jaunkundze

Augusta Strindberga izrāde ir savdabīgs, mūsdienīgs un skumjš mīlas stāsts, kuru skatītājiem rāda Salaspils amatierteātris. Lomās: Ieva Betkere, Ilze Vīlipa un Atis Zābers. Režisore Edīte Neimane.

Biļete – 2,-EUR kultūras nama „Enerģētiķis” kasē

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis