Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nedēļa Mākslas zīmē

Mdienas Mskola_2019_04C

Atdzīvinot  Mākslas dienu svinēšanas tradīcijas, Salaspils Mūzikas un mākslas skolā notika divas aktivitātes ar moto - DABA, MĀKSLA, RADĪŠANA. 

Mākslas dienu nedēļu aizsākām ar akciju, kurā apvienojās Salaspils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi. Iedvesmojoties no izcilā austriešu mākslinieka Hundertvasera darba motīviem un viņa dzīves filozofijas, ka dabā nepastāv ģeometriski precīzas formas, tika RADĪTS lielformāta asfalta zīmējums. Nojaucot ierasto kārtību un precīzo līniju marķējumu, tika atdzīvināts auto stāvlaukums ar krāsainu līniju un laukumu ritmiem. Šīs akcijas laikā ar savu neviltoto prieku, enerģiju un atraktivitāti mūs iedvesmoja pasākuma vadītājs, Radio Skonto ētera personība Aleksandrs Tuguševs. Tika meklētas atbildes uz jautājumiem par ielu mākslu, kad tā radusies, gan arī par to, kā ielu māksla no huligāniskas darbības pārvēršas par MĀKSLU.

Gleznotāja Agnija Ģērmane ar saviem darbiem mūs kārtējo reizi pārliecināja par DABAS ekspresīvo krāsu gammu un tās skaistumu. Radošās tikšanās laikā māksliniece pastāstīja par savu ceļu glezniecībā un sev svarīgajām tēmām mākslā, kā visnozīmīgāko minot gleznošanu no dabas. Agnija pati ir vairāku Latvijas un starptautisko plenēru inicatore un organizatore, kā arī aktīva to dalībniece. Māksliniecei  prieku sagādā neaizmirstami ceļojumi, kas emocionāli uzlādē, bagātina ar iespaidiem un iedvesmo jaunām darbu tēmām.

Evija Mitkus,
Salaspils MMS mākslas nodaļas vadītāja

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis