Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Arņa Krūmiņa personālizstāde „ Kad priecājos par to, ko redzu”

Arnis Krūmiņš ar fotogrāfiju kā amatieris nodarbojas jau kopš 1977. gada. Pašrocīga melnbalto filmiņu attīstīšana, foto palielinātājs ar iemontētu punktgaismas spuldzi un nestandarta ķīmiskie procesi bija radošas aizrautības pilns laiks. Tagad jau astoņus gadus izmantojot digitālo fototehniku un pildot dažāda veida fotogrāfiskus pasūtījumus reklāmas jomā, Arnis brīvo laiku velta mākslas fotogrāfijai, kurā var justies neierobežots un radošs.  Pašreizējai fotogrāfiskajai kvalitātei Arnis ir pateicīgs Grigorijam Aļeksikovam, pie kura mācoties trīs gadu garumā, guva stabilas zināšanas attēlu veidošanas smalkumos.

Salaspils novada kultūras namā „Rīgava” Arņa Krūmiņa otrā personālizstāde „Kad priecājos par to, ko redzu” ir veidota no fotogrāfijām, kuras ir tapušas pēdējo astoņu gadu laikā, izmantojot digitālo tehniku un tās iespējas, ko tā dod attēla pārveidošanā, skaidrāk parādot autora attieksmi pret fiksēto momentu.

Foto entuziastus aicinām uz tikšanos ar autoru 26.oktobrī plkst.11.00 lekcijā „Fotogrāfs dabā un daba fotogrāfijā”. Informācija pa tālruni 67910477.

krumins 2

krumins3

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis