Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ar svētku sveicieniem „Saulīte” viesojas bērnu sociālās aprūpes centrā

Tad, kad nav sniega vai saules,
Meklēsim gaišumu sevī,
jo uz šīs sirmās zemes
vienīgi mēs to spējam:
ticēt zvaigznei, lai mirdz tā vēl ilgi,
cerēt uz prieku, kas tumsā mūs sildīs,
mīlēt nevis ar vārdu, bet sirdi…

/M.Svīķe/

Jau trešo gadu PII „Saulīte” klusajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā, iesaistot iestādes darbiniekus, bērnus un vecākus, organizēja labdarības akciju „No sirds uz sirdi”, kuras laikā visas sarūpētās dāvanas 20.decembra rītā tika nogādātas sociālās aprūpes centra „Rīga” bērniem.

Saulite001a

Arī šogad pie bērniem devāmies ne tikai ar dāvanām, siltajiem vēlējumiem un sveicieniem, bet arī ar iestādes pedagogu sagatavoto izrādi, lai iepriecinātu ar dziesmām, dejām un rotaļām.

Viesojoties bērnu sociālās aprūpes centrā bijām priecīgi satikt smaidošus, gādīgus pedagogus, kuri katru dienu ir kopā ar bērniem, lai viņus aprūpētu, uzklausītu, iedrošinātu, palīdzētu un atbalstītu. Tie ir cilvēki, kuri vienmēr ir blakus, cilvēki, kuri ir līdzās. Arī mums jāsaka liels paldies mūsu bērnu vecākiem par to, ka daļu sava sirds siltuma ielikāt, sarūpējot dāvanas bērniem, kuriem tik ļoti tas ir nepieciešams, atradāt iespēju, laiku, lai palīdzētu un atbalstītu labdarības akciju. Īpaši liels paldies iestādes padomes pārstāvēm Aļonai Rogalei-Homikai un Aļonai Rubcovai, kuras palīdzēja dāvanas rūpīgi iesaiņot un iepakot, kā arī pievienojās braucienam uz Rīgu. Aicinām uz labiem darbiem ne tikai Ziemassvētku laikā, bet arī visa gada garumā – būsim līdzās tiem, kuriem tas nepieciešams!

saulite007

Gaidot gada skaistākos svētkus, PII „Saulīte” kolektīvs visiem vēl gaišas domas, gaišas sirdis un prieku, pavadot Ziemassvētkus un laimīgi sagaidot Jauno 2017.gadu!

Ņina Kacko, PII “Saulīte” vadītāja

Maija Līce, vadītājas vietniece 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis