Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām uz Muzeju nakti Doles salā

7 muzeju_nakts_afishaLAIKS šķiet bezgalīgs, tas nav sataustāms vai notverams. Uz katra stūra mēs jūtam tā elpu pakausī. Paliek jautājums - ļauties plūsmai vai cīnīties pret straumi.

20. maijā aicinām apmeklēt audiovizuālās instalācijas Daugavas muzeja parkā un ieklausīties laika ritumā Daugavas krastos! 

Liepājas Universitātes jauno mediju mākslas studentu audiovizuālās instalācijas pilnībā varēsim izbaudīt līdz ar tumsas iestāšanos, tāpēc jau no 19:00 līdz saulrietam gaidīsim pirmos apmeklētājus radošajā darbnīcā, lai kopīgiem spēkiem radītu vēl vienu instalāciju. Tumsā muzeja parks pārvērtīsies stāstā par laika ritumu, kur muzikālo noskaņu radīs Didzis Upens un Reinis Jaunais. Visas muzeju nakts laikā apmeklētājus aicinām arī apskatīt un iedziļināties muzeja atjaunotajā pastāvīgajā ekspozīcijā, tikai šajā naktī Jūs sagaidīs muzeja speciālisti, kuri atbildēs uz jautājumiem. Ļoti priecājamies, ka arī šogad visu pasākuma laiku darbosies krodziņš "Nēģis"!

Ieeja pasākumā bez maksas.

Uz tikšanos!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis