Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikt kultūras projektus!

GRIBA

Latvijas valsts simtgade ir pašu radīts un radāms stāsts. Simtgades norises veidotas tā, lai dotu iespēju ikvienam būt aktīvam svētku radītājam. Viena no Salaspils novada kultūras projektu konkursa izvirzītajām prioritātēm šogad ir piederības sajūtas stiprināšana un pašorganizēšanās procesu veicināšana, tāpēc pašvaldība aicina iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un līdz 10. novembrim pieteikt projektus līdzfinansējuma saņemšanā, lai īstenotu idejas 2018. gadā.

Domes līdzfinansējumu var piešķirt līdz 70 % no iesniegtā projekta kopējās summas. Līdzfinansējuma apjoms nevar būt lielāks par 700 EUR vietēja mēroga un mazajiem starptautiskajiem projektiem un 3000 EUR lielajiem starptautiskās sadarbības projektiem. Pretendēt uz lielo starptautisko projektu atbalstu dalībai valsts un starptautiskos konkursos un koncertbraucienu atbalstu var Salaspils novada iestāžu radošie kolektīvi, Salaspilī reģistrētie un licencētie radošie kolektīvi, un individuālie pretendenti, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ne mazāk kā pēdējos 5 gadus ir deklarēta Salaspils novadā. Ar konkursa nolikumu un izvirzītajām prioritātēm  iepazīties, kā arī saņemt pieteikuma anketu var Salaspils pašvaldības mājas lapā. Projekti iesniedzami Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā līdz 10. novembrim plkst. 13.00 vai pa pastu ar pasta zīmogu līdz 10. novembrim. Konsultācijas par projektu sagatavošanu var saņemt e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .  

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis