Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikt dižkokus!

5 dizkoki_LOGO

Sagaidot Latvijas simtgadi, Dabas aizsardzības pārvalde un Latvijas Valsts simtgades birojs izvērsis iniciatīvu „LV100 Dižošanās”, kuras laikā iedzīvotāji tiek aicināti atklāt vēl nezināmos dižkokus.

5 dizkoki_simtgadeArī Salaspils novada pašvaldība ir aktualizējusi dižkoku jautājumu, iesaistoties Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) atbalstītajā projektā “Lejasdaugavas novadu iedzīvotāju iesaiste velo un ūdenstūrisma maršrutu par godu Latvijas simtgadei izstrādē, kā arī vides izglītošanā” kopā ar piecu novadu pašvaldībām – Ogres, Ķeguma, Lielvārdes, Ikšķiles, Stopiņu.

Projekta mērķis ir, godinot Latvijas simtgadi, iesaistīt Lejasdaugavas novadu iedzīvotājus velomaršrutu izstrādē un vides izglītošanā, tādā veidā popularizējot dabas un kultūrvēstures objektus gan vietējā, gan valsts mērogā. 

Projekta ietvaros aicinām Salaspils novada iedzīvotājus pieteikt dižkokus, kas vēl nav iekļauti dižkoku kartē vietnē lv100.lv/dizosanas. Informāciju par koku, tā atrašanās vietu (vēlams GPS koordinātas) un savu kontaktinformāciju lūdzam sūtīt uz e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 21.februārim.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis