Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

9. – 14. decembris Salaspils kultūrā

Sniegs pirmdienā mums parādījis garu mēli un prom ir. Vēl šur tur kā pazaudēti kabatas lakatiņi mētājas vecas kupenas, bet no smukuma ne vēsts. Saka, meklē nu smukumu pats!

Salaspilī notiks fotoizstādes „Bērns – grāmata – bibliotēka” atklāšana, baznīcā izskanēs slavenā Kamila Sensāna „Ziemassvētku oratorija”, dzersim kafiju kopā ar aktieri Aldi Siliņu, bet rokdarbnieces adīs skaistas šalles.

bgbmajas lapai

„Ir daudz foršāk lasīt, ja nav jāmeklē kaut kādas varoņu rakstura īpašības, jāmeklē citāti un citas lietas, kas samaitā visu lasīšanu,” noteikti šī lasītāja sajūtām varētu piekrist ne viens vien skolnieks. Kāds ir ceļš no bērna pie grāmatas, un no grāmatas uz bibliotēku, aicinām ieskatīties Salaspils novada bibliotēkas fotoizstādē „Bērns – grāmata – bibliotēka”, uz kuras atklāšanu piektdien, 9. decembrī plkst. 17.00 ielūgts ikviens.

Kamils Senans_ZIEMASSVETKU_ORATORIJA

Sestdien, 10. decembrī plkst. 14.00 – Kamila Sensāna „Ziemassvētku oratorija” Salaspils Romas katoļu baznīcā. Koncerta programmā izcilā franču komponista Kamila Sensānsa romantiskā “Ziemassvētku oratorija” - līdz pat šim laikam tas ir viens no vispopulārākajiem Ziemassvētku laika skaņdarbiem, kas tiek atskaņots koncertzālēs un baznīcās visā pasaulē. Salaspilī tas skanēs koru "Lōja" un "Lāčplēsis", un solistu Sniedzes Prauliņas, Annas Rudzītes, Leldes Jurciņas, Jāņa Ungura, Kriša Pozemkovska izpildījumā. Ērģeļu partiju koncertā atskaņos Jānis Pelše. Pasākumu atbalsta Salaspils novada pašvaldība.

silins 2

Teātra personību kultūrvēsturiskajā ciklā „Rīta kafija” ciemosies Dailes teātra aktieris Aldis Siliņš, kurš tieši Ziemassvētkos svinēs savu dzimšanas dienu. Kāds ir Aldis lomās teātrī, kino un dzīvē, Ziemassvētku gaidīšanas gaisotnē pie kafijas tases iepazīs skatītājs, ja atnāks uz kultūras namu „Rīgava” sestdien, 11. decembrī plkst. 11.00.

Bet tās pašas dienas vakarā, 3. Adventē plkst. 18.00 kultūras nama „Rīgava” amatiermākslas dziedošie kolektīvi un solisti izdziedās „Ziemas vakara dziesmas”, aicinot ieklausīties, kā tuvojas Ziemassvētku laiks.

sirds14

Trešdien, 14. decembrī plkst. 14.00 kultūras namā „Rīgava” čaklās rokdarbnieces gaidīs ciemos kandavnieci Kristīni Rozentāli, kas pastāstīs, parādīs un pamācīs, kas jauns adīšanas modē un dziju piedāvājumā.

Lai baltas grāmatas un balts eņģelis, un balta kafija pie baltas svecītes, un balta šallīte – lai viss skaists un balts!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis