Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

24. janvārī - Lielā spēļu diena kultūras namā "Rīgava"

spelu af

Iedomājieties, ka jums pieder īpaša 12 dažādu sieru kolekcija, bet pēkšņi jūs pamanāt, ka tā ir pazudusi! Tā, lūk, šoreiz atgadījies kultūras nama „Rīgava” pelei. Lūdzam viņai palīdzēt un atšķetināt šo mīklu rotaļu rītā bērniem 24.janvārī plkst.11.00. Kas būs vainīgais – kaķis, zaķis, ruksis, pūce vai vēl kāds cits? To noskaidrosim kopā, bet pēc tam aicināsim piedalīties Lielās Spēļu Dienas lieliem un maziem galda un grīdas spēļu olimpiādē!

Plkst.12.00 – reģistrēšanās un iepazīšanās ar spēlēm – pūces dambreti, eža novusu, kaķīša bilžu loto, zaķīša tvisteri, peles domino un rukša kartupeli. Sacensībās varēsiet izvēlēties sev tīkamākās spēles un censties kļūt par to čempioniem. Plkst.14.00 – tiks paziņoti Lielās Spēļu Dienas – 2015 olimpiādes uzvarētāji. Bet trenēties un audzēt muskuļus sāciet jau šodien! Dalības maksa ir 2 EUR, bet vecākiem, kas pavada mazos bērnus, ieeja ir bez maksas. Interesēties drīkst pa t.67910477 (Agnese)

NOLIKUMS

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis