Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jautājumi un ierosinājumi

Šeit ir iespējas:

  • ziņot par saimnieciskas dabas problēmām pašvaldības teritorijā. Pašvaldībai tā ir iespēja operatīvi reaģēt uz iedzīvotāju konstatētajām saimnieciskas dabas problēmām, piemēram, ielu un ceļu uzturēšanā, ielu apgaismojuma nodrošināšanā un citu pilsētas infrastruktūras bojājumu gadījumā. Lai pieteiktā problēma varētu tikt apstiprināta publicēšanai un nodota izpildei, tai jābūt dabā eksistējošai, konkrētai saimnieciska rakstura problēmai, jābūt norādītai pietiekamai informācijai, lai speciālisti problēmu varētu identificēt un novērst. Tāpēc, lai izvairītos no pārpratumiem, svarīgi ir nepārprotami identificēt notikuma vietu un apstākļus, tas ir, uzrādīt precīzu adresi vietas aprakstu, sniegt lakonisku un nepārprotamu situācijas aprakstu, kā arī norādīt patiesu kontaktinformāciju, lai nepieciešamības gadījumā varam ar jums sazināties.

  • uzdot jebkuru sev interesējošu jautājumu Salaspils novada pašvaldības lēmējvarai – deputātiem un izpildvarai –administrācijas darbiniekiem. Atbilde uz jautājumu jums tiks sagatavota pēc iespējas ātrāk.

  • nosūtīt pašvaldībai savus ierosinājumus un priekšlikumus par mūsu kopējās dzīves kvalitātes uzlabošanu vai kādas citas aktuālas pārdomas.

  • Par to, ka Jūsu jautājums ir nosūtīts, saņemsiet automātisku atbildi norādītajā e-pastā. Informējam, ka gadījumos, kad Jūsu iesūtītie saimnieciskās dabas jautājumi ir šauri specifiski un operatīvi atrisināmi, atbilde var netikt publicēta. Paturam tiesības nesniegt atbildi gadījumos, ja jautātājs ir norādījis nekorektu kontaktinformāciju, jautājuma saturs nav saprotams vai ir klaji aizskarošs un izaicinošs.


Jau uzdotos jautājumus un atbildes varat apskatīt šeit