Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Atklājam laivu nomu Daugavas muzejā!

laivu noma_2

No 1. jūnija Daugavas muzejā tiks atvērta laivu noma. Tā būs jauna un vienreizēja iespēja Daugavas muzeja apmeklētājiem apvienot ekskursiju Daugavas vēsturē un atpūtu Daugavas krastos, ar iespēju pašiem doties izbraucienā pa plašajiem Daugavas ūdeņiem. Nomas piedāvājumā šogad būs divvietīgas kanoe laivas un vienlaikus ar laivu nomu nodrošināsim arī airus un, rūpējoties par Jūsu drošību un ērtībām, arī glābšanas vestes un sauso mantu maisus.

Laivu nomas cena Daugavas muzejā ir 5,00 EUR stundā, savukārt uz visu dienu (no 10.00 – 17.00) tas izmaksās 15,00 EUR. Kā īpašs bonuss laivu īrētājiem Daugavas muzejā jāmin iespēja papildus laivu nomai pavadīt laiku speciāli izbūvētā atpūtas vietā laivotājiem, ar nelielu nojumi un ugunskura vietu, pilnīgi bezmaksas tik ilgi, cik ilgi ir iznomāta laiva.

Laivu nomai būtu nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās vismaz divas dienas iepriekš pa tālruni 67216367 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

laivu noma_1

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis