Mūzikas un mākslas skola

Adrese: Līvzemes iela 9, Salaspils, LV-2169
Tālr./fakss 67941605, mob.tālr.  29471226
E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

Ik gadu jūnija sākumā vairāki desmiti bērnu kārto iestājpārbaudījumus, lai rudenī sāktu mācīties kādā no 10 piedāvātajām profesionālās ievirzes izglītības programmām: klavieru, akordeona, vijoles, ģitāras, kokles, flautas, saksofona, sitaminstrumentu spēli vai vizuāli plastisko mākslu.  Prasmi apieties ar otiņām un notiņām mācām arī sešgadniekiem, lai pirms iestāšanās skolā viņi varētu pārbaudīt savu radošo potenciālu, interesi un darbaspējas. 2010./2011.mācību gadā mūzikas programmās skolojas 115, bet vizuāli plastiskās mākslas programmā 84 audzēkņi. Mūzikas programmas ietver sevī gan individuālās stundas izvēlētā mūzikas instrumenta spēlē, gan kolektīvo muzicēšanu dažādu vokālo, instrumentālo ansambļu, zēnu un meiteņu kora sastāvā. Visi audzēkņi apgūst mūzikas teoriju, bet radošo spēju attīstīšanai tiek piedāvātas kompozīcijas stundas. Mākslas nodaļas audzēkņu programmā ir zīmēšana, gleznošana, veidošana, zīda apgleznošana, datorgrafika. Īpaši daudzveidīgas iespējas paver mācību priekšmets Darbs materiālā. Plašu publikas atzinību ir ieguvusi uz skolas fasādes tapusī mozaīka, kā arī audzēkņu keramikas veidojumi. Skolas prioritāte ir augsta profesionalitāte, ko apliecinām, regulāri piedaloties valsts un starptautiska mēroga konkursos, festivālos, izstādēs. Mūsu skolas audzēkņi ir ieguvuši godalgotas vietas konkursos tepat Latvijā, kā arī Krievijā, Lietuvā un Francijā.

Mūziķiem ir izveidojusies cieša sadarbība ar Viļņas  Jaunās Viļņas mūzikas skolu. Atsaucoties lietuviešu draugu aicinājumam, esam iesaistījušies labdarības projektā "No sirds uz sirdi". Mākslinieki savukārt  ik vasaru  dodas uz radošo nometni, un tajā tapušie darbi vēlāk ir apskatāmi skolas gaiteņos un Salaspils Izstāžu zālē.

Vieta, kur pulcējas vienkopus jaunais salaspiliešu radošais potenciāls - nākamie mākslinieki, arhitekti, dizaineri, mūziķi, dziedātāji un aktīvas, kreatīvas personības. Jaunieši, kas veidos Salaspils kultūrvidi tuvākajā nākotnē.  Skola atrodas pašā pilsētas sirdī blakus novada domei un kultūras namam "Rīgava".

Pašnovērtējums, 2014.gads

Salaspils Mūzikas un mākslas skola izsludina audzēkņu uzņemšanu 2016./2017. mācību gadam

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
21
> Visi notikumi