Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Velnišķīgi jautri bērni pavadījuši laiku vasaras nometnē

velnini

No 10. jūnija līdz 15. jūnijam pie mums, Salaspils Sociālajā centrā, notika dienas nometne “Velniņiem pa pēdām” bērniem vecumā no 7-12 gadiem, kuru rīkoja biedrība “Pilssala”.

Nometnē bērni ieguva jaunus draugus, iepazinās ar R. Blaumaņa darbu “Velniņi”, piedalījās radošajās darbnīcās – veidoja, zīmēja, gatavoja kolāžas. Īpašā fotostūrītī katram dalībniekam bija iespēja fotografēties un savu bildīti ierāmēt paša gatavotā rāmītī. Notika sportiskas aktivitātes – foto orientēšanās, “maņu spēle” pa Botānisko dārzu, kā arī dažādas sporta stafetes. Individuāli bērni piedalījās gaisa hokeja un galda futbola turnīros, slaima gatavošanā un zīmēšanas konkursā. Komandu saliedēja angļu valodas nodarbība, ekskursija ar pikniku, darbošanās podnieka darbnīcā un piedalīšanās interaktīvā spēlē, veidojot nelielu iestudējumu R. Blaumaņa memoriālajā muzejā “Braki”.

Tas viss bērniem bija pieejams nedēļas garumā. Sestajā dienā tikāmies uz noslēguma ballīti, lai mielotos ar gardu kliņģeri, cienātos ar popkornu, saņemtu diplomus un kopīgi kavētos atmiņās par to, kā tad mums visiem šajā nedēļā gāja.

Daļai bērnu izdevumi tika apmaksāti saskaņā ar Salaspils novada domes saistošajiem noteikumiem. Paldies vecākiem, kuri uzticēja mums savus lolojumus! Paldies par sadarbību sakām Maldai Caunei, SIA “Maruss”, muzejam “Braki”, Botāniskajam dārzam, sporta namam, Inesei Baronei un Mārai Antonei-Kūķei.

Nometnes vadītāja Dita Antone un radošā komanda