Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Uzsākti 2.vidusskolas teritorijas labiekārtošanas darbi

1 2_videne

Kamēr skolēni steidz baudīt vasaras brīvlaiku, vērienīgi teritorijas labiekārtošanas darbi ir sākušies 2. vidusskolā, kur tiks ne tikai uzlabota esošā vide, bet arī uzstādītas modernas rotaļu un sporta iekārtas. Projekta mērķis ir izstrādāt izzinošu, fizisko aktivitāšu veicinošu, funkcionāli drošu un kvalitatīvu skolas teritoriju, iekļaujot tajā dažāda veida aktīvas un pasīvas funkcijas gan skolas, gan pilsētas pusaudžiem. Tāpat projekta ietvaros ir plānots izveidot jaunus un funkcionālus gājēju celiņus, kurus savienot ar apkārtējiem sabiedriskajiem objektiem, nodrošināt saimniecības un apkalpojošā transporta pieeju teritorijai, labiekārtotus laukumus un apgaismojumu.

priekslaukums

Šobrīd skolas teritorijā ir bērzi, egles, kļavas, rododendri, dažādi krūmi un apstādījumi, kuri, lai gan vizuāli ir labā stāvoklī, tomēr vietām nerada vienotu kompozīciju. Tādēļ projekta ietvaros ir plānota esošo apstādījumu rekonstrukcija un jaunu apstādījumu veidošana ar funkciju veicināt skolēnu zināšanas, norobežot plānotās un esošās zonas, norobežot skolas teritorijas ainavtelpu no ielu vizuāli nepievilcīgajiem skatiem.

Tā kā arvien vairāk bērnu izvēlas ceļu uz skolu mērot ar velosipēdu ir svarīgi uzstādīt arī jaunus velo statīvus, kuri šobrīd ir vizuāli un tehniski ļoti sliktā stāvoklī. Līdzās tiem tiks uzstādīti arī jauni soliņi un atkritumu urnas.

1 2_videne_zalja_klase

Daļa no esošajām rotaļu iekārtām ir neapmierinošā stāvoklī, tamdēļ projekta ietvaros tās ir paredzēts demontēt. Tāpat ir plānota jauna vingrošanas laukuma izbūve un daudzfunkcionāla un atraktīva rotaļu iekārtu izvietošana  skolnieku un pusaudžu fiziskās attīstības veicināšanai. Tiks izveidota arī “zaļā klase”, kas tiks aprīkota ar soliņiem, galdiņiem, apstādījumu kastēm, kokiem špaleru veidošanai, ogulāju un augļu koku stādījumiem un kompostēšanas kaste ar trijiem nodalījumiem. Savukārt “zaļās” ģeogrāfijas klase būs aprīkota ar krāsainiem kubiem un gumijā izlietas pasaules formu.

Papildu šiem visiem darbiem ir paredzēta esošo vārtiņu demontāža un jaunu izbūve, tiks maksimāli paplašināta autostāvvieta (līdz 16 vietām), veikta galvenā ieejas mezgla pārbūve un celiņu seguma demontāža. Šī projekta izmaksas ir vairāk nekā miljons eiro.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis