Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Tur ir ko redzēt, tvert un gūt!

sauleite0313

Strādājot pēc jaunajām kompetencēm mēs mēneša garumā interesējāmies un izzinājām visu par  papīru un grāmatām. Grupiņā mēs gan pētījām, gan paši darinājām dažādas grāmatas. Lai paplašinātu bērnu zināšanas par šo tēmu, kopā ar vecākiem 12. marta rītā devāmies uz Rīgu aplūkot Nacionālo bibliotēku. Ekskursijai bija liela audzinoša nozīme. Tā kā mūsu bērni septembrī uzsāks skolas gaitas, viņi jau prot lasīt.

Otrdienas rīts bija ļoti sniegains, bet mums viss notika pēc plāna. Lūk, mēs esam bibliotēkā, kas celta Daugavas kreisajā krastā, kas ir Latvijas lepnums. Gaismas pils pacēlās starp sniega pārsliņām un spīdēja kā bāka naktī. Durvis atvērās pašas, jo mūs tur jau gaidīja. Tad uzlikām mediju aproci kaklā un devāmies piedzīvojumā, lai sajustu Latvijas Nacionālās bibliotēkas garšu. Lai varētu visu labāk redzēt un visu izpētīt, bērni bija sadalīti pa apakšgrupām.

Ar lielu interesi audzēkņi aplūkoja gan vislielāko, gan arī pašu mazāko grāmatu (1 rūtiņas lielumā). Pakāpeniski mēs iepazināmies ar visiem stāviem. Varējām pat baudīt skatu uz Vecrīgu no 11. stāva. Kopā priecājāmies Ziedoņa zālē.

Priecē, ka bērni ne tikai uzmanīgi klausījās, bet  arī parādīja savas zināšanas, atbildot uz gides jautājumiem (bērniem bija jau pieredze – ekskursija uz Salaspils bibliotēku). Esam gandarīti par saviem audzēkņiem!

Vēl mēs uzzinājām, ka Gaismas pils  ir vienlaikus bibliotēka un daudzfunkcionāls norišu centrs. Priekpilnā gaisotnē un ar domām, kur katrs jūt līdzi „savai grāmatai”  mēs atgriezāmies savā “Saulītē”.

Tur ir ko redzēt, tvert un gūt- todien mēs to atklājām. Sirsnīgs paldies administrācijai par atbalstu.

9. grupas skolotājas
Tatjana Reinholde
Viktorija Pačkaja

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis