Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Svētku nedēļa aizsākusies ar labāko skolēnu sumināšanu

Mācību gada nogalē, kas patīkamas sagadīšanās rezultātā sakrīt arī ar Novada svētku nedēļu, ik gadu Salaspils novada pašvaldība apbalvo labākos skolēnus un viņu pedagogus. Vakar, 26. maijā, domes sēžu zālē pulcējās tie skolēni, kuri guvuši augstus sasniegumus ne vien mācību darbā, bet arī aktīvi piedalās izglītības iestāžu sabiedriskajās aktivitātēs, sportā, mākslā un mūzikā. Liels paldies par to, protams, viņu pedagogiem, kuri iegulda lielu darbu skolēnu attīstībā.

Šogad skolēnus un skolotājus domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars un Izglītības daļas vadītāja Inga Elksne sveica atsevišķi, jo sveicamo skaits ir tik liels, ka domes sēžu zāle gluži vienkārši ir kļuvusi par mazu, lai tajā varētu ietilpt visi izcilnieki.

likt2v ista

2. vidusskolas pedagogu kolektīvs

„Šogad šajā zālē jūs esat vieni paši, jo jūsu „radītos” izcilniekus kopā ar jums mēs nevaram satilpināt vienā zālē. Tas, protams, ir lieliski. Skolotāju profesija ir ļoti īpaša, jo jūs esat tie, kam pateicoties bērni sasniedz izcilus rezultātus. Skolotāja profesija prasa no Jums lielu meistarību, radošu pieeju, „burkānu vai pātagu”,” atklājot pasākumu klātesošos pedagogus uzrunāja domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

likt1v

1. vidusskolas pedagogi

Kad pateicību par savu darbu bija saņēmuši pedagogi, tad pienāca laiks sumināt viņu audzināmos- kopā gandrīz simts skolēnus. „Salaspils ir tiešām īpaša vieta. Vakar apmeklēju deju grupas „Buras” koncertu, kas tiešām sniedza emocionālu baudījumu. Iedomājos, kā tas var būt, ka no vienas relatīvi mazas vietas var nākt tik daudz lielisku dejotāju. Es apjautu, ka tie visi ir mūsu bērni. Bet nav runa par dejotājiem vien, tāpat ir sportisti, mūziķi. Ir ļoti daudz bērnu, kas labus rezultātus sasniedz ne mācībās vien, bet arī ārpusskolas nodarbēs.  Tas man lika noprast, ka ar kvalitāti mums viss ir kārtībā,” sveicot skolēnus, teica R. Čudars. Inga Elksne piebilda, ka pašvaldība priecājas par katru bērnu, par katru sasniegumu, bet īpaši izcēla tos skolēnus, kuri šajā mācību gadā guvuši visnozīmīgākos sasniegumus. Tie ir- Poļina Gromatoviča no Salaspils 2. vidusskolas, kā arī Salaspils 1. vidusskolas skolēni- Elvis Igaunis, Artis Vijups, Madara Rakšte, Laura Enija Meirāne, Līva Ozoliņa, Anastasija Karpoviča, Viktorija Tarnavska un Marks Kristians Babris.

likt

Arī šogad izcilniekiem tiek organizēta nometne „Zelta griezums”, kuras vadīšana uzticēta 2. vidusskolas absolventei Kristīnei Juhņevičai. Tāpat kā pērn skolēni saņēma Jāņa Rozes grāmatnīcas dāvanu kartes.

Paldies par muzikālo sveicienu Mūzikas un mākslas skolas pedagoģei Nataļjai Ivanovai un vijolnieku ansamblim Kristīnes Matules vadībā!

26. maijā sumināsim labākos skolēnus

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis