Skolēni palīdz mūsu četrkājainajiem draugiem

chetrkaajis

Katru gadu pirms Ziemassvētkiem mēs cenšamies paveikt labus darbus. Tos mēs paveicam dažādi - atbalstot, palīdzot, ziedojot, veidojot un līdzdarbojoties.

Pēc Salaspils 1.vidusskolas skolotājas Dainas Tauriņas aicinājuma, mēs - 11.klases aktīvisti kopā ar skolotāju organizējām ziedojumu akciju Tukuma un “Mežavairogu” dzīvnieku patversmēm. Otro gadu pēc kārtas mums pievienojās arī PII “Ritenītis” bērni un viņu vecāki. Pateicoties milzīgajai skolēnu, vecāku, grupiņu un klašu audzinātāju atsaucībai un dāsnumam, mēs kopīgi saziedojām daudz, patiešām daudz, lai iepriecinātu visus patversmēs mītošos ķepainos draugus, kuri mūs, 20.decembrī ierodoties “Mežavairogu” patversmē, sagaidīja gan ņaudot, gan smilkstot, gan rejot. Barība un konservi, kaklasiksnas un pavadas, bļodas, mantiņas, segas un pārējās lietas, ko mēs saziedojām, ļaus patversmju iemītnieku ikdienai kļūt vieglākai un dzīvei labākai. Patversmes darbinieki bija ļoti laimīgi un pateicīgi mums par visu sagādāto .Ciemojoties “Mežavairogu” patversmē, mēs izvedām pastaigā suņus, kuri sen gaidīja, kad varēs izskrieties un izstaigāties.

Paldies visiem, kuri aktīvi atbalstīja šo ziedojumu akciju un cerams, ka dzīvnieki, kuri mitinās patversmēs, drīz sagaidīs savus īstos saimniekus, kuri tiem sniegs mīlestību, rūpes un mājas.

Salaspils 1.vidusskolas skolnieks
Niks Stafeckis

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis