Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Skolas tradīcija - sadarbība ar pirmsskolas izglītības iestādēm

 

Tūlīt, tūlīt būs šī mācību gada noslēgums. 9. un 12. klases skolēniem 17. maijā bija pēdējais zvans, nu jau viņi kārto eksāmenus un, protams, gatavojas izlaidumam. Arī 1.klases skolēni drīz saņems savas pirmās liecības.  Lai sveicināta vasara!

pii2

Taču 1.klases skolēni ne tikai kārtīgi apguva zināšanas, bet arī aicināja ciemos pirmsskolas izglītības iestāžu bērnus. Ciemošanās skolā notika gan aprīlī, gan maijā. Šī ir tikai viena no skolas tradīcijām – rudenī pirmklasnieki devās ciemos pie PII audzēkņiem, lai pastāstītu par skolu, bet pavasarī PII bērni nāk iepazīties ar skolu, ar mācību stundām, kopā darboties. 29.aprīlī pie 1.b klases un audzinātājas I. Grimas, 1. c klases un audzinātājas V. Griestiņas un 1.e klases un audzinātājas S. Lilienšteinas ciemos ieradās trīs grupas no PII “Ritenītis”. Nākošajā dienā, 30.aprīlī, bija ciemiņi no PII “Daugaviņa”.  Par viņiem parūpējās 1.d klases skolēni ar klases audzinātāju I. Šulci. Šajā dienā bija arī divas grupiņas no PII “Atvasīte”. Šos bērnus sagaidīja 1.a klases skolēni ar klases audzinātāju S. Lauri un 2.c klases skolēni ar klases audzinātāju I. Stērnieci. Ciemiņu uzņemšana turpinājās arī 14.maijā, kad pie mums viesojās divas PII “Jāņtārpiņš” grupas. Par šiem topošajiem pirmklasniekiem parūpējās 1.b klases skolēni ar angļu valodas skolotāju I. Frišfeldi. Šajā stundā uzstājās humanitārās 1.d  un 2.d klases skolēni ar ludziņām angļu valodā. Vēl bērniem bija iespēja darboties  vizuālās mākslas stundā kopā ar 1.c klases skolēniem un skolotāju I. Veinšteinu. PII bērnu iepazīšanās ar skolu beidzās ļoti sportiski, jo 17. maijā “Saimes” audzēkņi piedalījās sporta stundā kopā ar 1.d klases skolēniem un sporta skolotāju S. Rjabinovu.

pii3

Lai jauka vasara un uz sadarbību jaunajā mācību gadā!

 Līga Ašmane, direktores vietniece

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis