Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Saulītes” bērni iepazīst karavīra ikdienu

piisauliite260321

Jau vairākus gadus mūsu pirmsskolas izglītības iestādē tiek veiksmīgi realizēti projekta „Māmiņu stunda” galvenie uzdevumi, kurā vecāki savā bērna grupā ne tikai palīdz bērniem izmantot latviešu valodu ikdienas situācijās, bet arī iepazīstina viņus ar savas profesijas specifiku.

2. sagatavošanas grupā 18.martā dvīņu Oļega un Andreja māmiņa Natālija Gasjule pastāstīja par savu profesiju – par mūsu valsts karavīru ikdienu. Viņa bērniem stāstīja un rādīja, kā tiek sargāta mūsu valsts, ar ko kareivja darbs atšķiras no policijas darba. Pastāstīja un parādīja karavīra formu un aprīkojumu (blašķis, lukturis, kompass, telts, guļammaiss, bruņuveste, sapiera lāpsta utt.). Bērni ne tikai ar sajūsmu to visu apskatīja, bet arī paši visu varēja izmēģināt: salikt telti, pagulēt guļammaisā, uzlaikot bruņuvesti. Iemācījās komandas: STĀT! BRĪVI! TIEŠI TĀ!

Šī nodarbība ne tikai paplašināja bērnu latviešu valodas vārdu krājumu, bet arī bagātināja viņu zināšanas.

Paldies vecākiem, kuri piekrīt piedalīties šajā projektā un iepazīstināt mūsu bērnus ar dažādajām profesijām!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis