Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada jomu koordinatori pieredzes apmaiņas braucienā Igaunijā

Igaunijas brauciens_jomu_koordinatoriem

Šā gada 14. un 15. martā Salaspils novada jomas koordinatori devās uz Igaunijas pilsētu Pelvu, lai viesotos Pelvas ģimnāzijā un iepazītu mācību procesa norisi, iegūtu jaunu pieredzi un pārņemtu labo praksi, ko varētu nodot Salaspils skolotājiem.

Jomu koordinatori darbojas projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” ietvaros, un ir atbildīgi par savas jomas skolotāju profesionālo sagatavotību jaunajam mācību saturam, un tie ir skolotāji gan no Salaspils 1. vidusskolas, gan no Salaspils 2. vidusskolas. Ņemot vērā to, ka jomu skolotājiem ir jābūt tiem, kas skolotājus var motivēt, iedvesmot un sniegt atbalstu, Salaspils novada domes Izglītības daļa organizēja jomu koordinatoriem pieredzes apmaiņas braucienu uz Pelvas ģimnāziju, jo skola ir 2018./2019. mācību gada “Gada skolas” titula kandidāte Igaunijā.

Pelvas ģimnāzijā skolotāji guva priekšstatu par mācību procesu organizāciju, formālās un neformālās izglītības integrēšanu mācību procesā, vēroja mācību vides pielāgošanu skolēnu vajadzībām un vēlmēm. Salaspils novada jomas koordinatoriem bija iespēja diskutēt ne tikai ar Pelvas ģimnāzijas skolotājiem un direktoru, bet arī ar skolotājiem no Vācijas, Turcijas un Slovēnijas, piedalīties igauņu valodas dienas pasākumā un vērot mācību stundas. Skolotāji profesionālajai darbībai guva idejas arī apmeklējot Igaunijas Nacionālo muzeju, kurā padziļināti varēja izzināt igauņu kultūru un vēsturi, savukārt Tartu Vecajā observatorijā uzzināja līdz šim nedzirdētus faktus par astronomiju un zvaigžņu pētniekiem.

Salaspils novada domes Izglītības daļa izsaka pateicību visiem Salaspils novada jomu koordinatoriem par dalību.

Izglītības daļa

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis