Salaspils 1.vidusskola uzņemta programmā „Samsung Skola nākotnei”

Ir noslēgusies uzņemšana programmā „Samsung Skola nākotnei”. tās ietvaros skolotāju bezmaksas digitālajām mācībām tika pieteiktas 213 skolu komandas no visas Latvijas, bet uzņemtas  vien 30. To vidū arī Salaspils 1.vidusskolas komanda, kurā darbojas skolotājas Silvija Zālīte, Ruta Ilgaža, Laima Pamiljane un direktore Vera Kalniņa.

Lielā interese liecina, ka skolu direktori un skolotāji ir gatavi mācīties mūsdienu tehnoloģiju iespējas izmantot savā labā. Komandā ir četri pedagogi, kuri pieteicās šim projektam un izstrādāja mājas uzdevumu - motivētu pieteikumu un radošo uzdevumu.

Pēc divu nedēļu vērtēšanas atlases žūrija Latvijas skolas raksturoja ar trīs zīmīgiem vārdiem - motivācija, kvalitāte un radošums. Lielā atsaucība, interese, kā arī lieliskie pieteikumi žūrijas uzdevumu padarīja daudz grūtāku, kā bija paredzēts, un par to ir gandarījums visiem programmā iesaistītajiem.

Visu skolu pieteikumus pēc iepriekš rūpīgi izstrādātiem vērtēšanas kritērijiem izskatīja programmas partneris „Iespējamā misija” (IM), savu vērtējumu sniedza arī „Samsung Skola nākotnei” žūrija - Latvijas Universitātes rektors prof. Mārcis Auziņš, IM valdes priekšsēdētāja Ingrīda Blūma, LR Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktora vietnieks Rūdolfs Kalvāns, pasaules čempions burāšanā un skolas „Rīdzene” skolotājs Jānis Preiss, aktrise Veronika Plotņikova, Rīgas Tehniskās universitātes pasniedzējs un mūziķis Kārlis Kazāks un Valmieras 5. vidusskolas skolnieks Lauris Jančevskis.

„Samsung Skola nākotnei” apsveic skolas ar uzņemšanu programmā un saka lielu paldies visām skolām par ieguldīto darbu, laiku un radošo lidojumu, bet direktoriem - par atbalstu savas skolas komandai.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis