Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sakārtojot apkārtni ap sevi - mēs izdaiļojam arī savu dvēseli. Lielā talka “Saulītē”

4 talka_saulite

Liels paldies visiem vecākiem, bērniem un iestādes darbiniekiem par labi padarīto darbu “Saulītes” teritorijas uzkopšanas talkā.

26.aprīlī visas dienas garumā mūsu iestādē notika lielā pavasara talka. Šajā dienā arī laika apstākļi bija patīkami talkošanai un siltie saules stariņi priecēja visus talkotājus.

Ar gandarījumu nolūkojāmies, ar kādu prieku un enerģiju iesaistījās mūsu mazie talkotāji, uzkopjot savus laukumiņus, nomainot smiltis smilšu kastēs.

Ar vecāku un darbinieku čaklo darbošanos tika atjaunotas , uzraktas puķu dobes, papildināta "Dabas taka" ar jauniem stādiņiem, uzirdināta zeme ap krūmiņiem.

Paldies 3. grupas vecākiem, kuri ar mūsu tehniskā strādnieka palīdzību, saskrūvēja un uzstādīja jauno konstrukciju "Labirints". 

Bet atsevišķu paldies sūtam Salaspils novada Komunālajam dienestam par šīs lielās konstrukcijas uzstādīšanu bērnu laukumiņā.

Liels paldies arī 1. grupas vecākiem par sadarbību ar mūsu tehnisko darbinieku, kopīgi uzstādot 1. grupas laukumiņā jauno konstrukciju "Autobuss".

Mūsu mazajiem audzēkņiem būs iespēja vēl interesantāk un aktīvāk pavadīt brīvo laiku savos laukumiņos.

1. grupiņas vecāki, pēc pašu iniciatīvas, aktīvi iesaistījās lielajā talkā, ar radošu pieeju izdaiļojot grupas iekšpagalmu -  krāšņiem un košiem ziediem izdaiļoja kāpņu margas, izveidoja skaistu, neparastu puķu dobi, kā arī zvejnieku zābaki atrada otrreizēju pielietojumu, pārtopot par krāšņu puķu objektu. Turpmāk pagalmā, līdz ar bērniem augs eglīte, kura tika iestādīta talkas laikā.

Tā ar gaišām domām, raibiem taureņiem ejam pretī nākošajam mācību gadam. Liels paldies vecākiem par atsaucību!

Sakām lielu paldies ikvienam, kurš atrada laiku un iespējas pievienoties, un ar savu darbu palīdzēja sakopt mūsu iestādes teritoriju, lai tā būtu vēl skaistāka un priecētu bērnus, vecākus un iestādes ciemiņus!

PII "Saulīte" vadītājas vietniece metodiskajā darbā Maija Līce

1. grupas skolotāja Eva Skromule

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis