Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Ritenītī” tiekas ERASMUS+ projekta dalībnieki

ritenis2

No 13. līdz 17.maijam  mūsu PII “Ritenītis” noritēja Erasmus+ skolu partnerības projekta ”Developing socio –emotional skills at pree -  school age”  (“Sociāli emocionālo prasmju attīstīšana pirmsskolas vecumā”) otrā tikšanās, kur pulcējās projekta koordinatori un pedagogi no Rumānijas, Bulgārijas, Turcijas, Polijas un Latvijas.

Projekta ietvaros katra dalībvalsts prezentācijā pastāstīja par  projekta 1. posmā paveikto darbu. Dalījāmies pieredzē un guvām jaunas idejas un metodes, ar kurām strādāt, lai attīstītu bērnu sociāli emocionālās prasmes. Plānojām turpmāko darbu un izvirzījām galvenos uzvedumus, un viens no tiem ir veidot ciešāku sadarbību ar vecākiem, organizējot tematisko projektu “Rotaļāšanās ar vecākiem”.

Projekta dalībniekiem bija iespēja vērot un piedalīties rotaļnodarbībās, kā arī varēja radoši izpausties kopīgi organizētajās aktivitātēs, izmantojot dažādas metodes: dziesmas ar stāstiem un zīmējumiem, emociju kartiņas, rotaļas, emociju kubu, gaismas galdu, interaktīvo tāfeli.

Šīs nedēļas laikā viesi iepazina arī mūsu pilsētu. Ciemojāmies  PII “Jāņtārpiņš” uz sadziedāšanās pasākumu „Sprīdīša skola”. Projekta viesi izteica atzinību par pasākumu, viņiem ļoti patika bērnu uzstāšanās un skaistie tautastērpi. Viesi ar lielu prieku gatavoja mūzikas instrumentus radošo aktivitāšu stacijā, kā arī apskatīja Botānisko dārzu. Mūsu ciemiņi priecājās par ziedošajām ābelēm, skaistajām tulpēm, oranžēriju un tīro un sakopto pilsētu.

5 ritenis

Piektdienas vakarā baudījām mūsu gada atskaites koncertu “Sveiciens draugiem”. Koncerta laikā gaisā virmoja prieks, laime, mīlestība, draudzība, kas vieno mūs visus kopā. Projekta viesi izteica lielu pateicību par to, ka viņiem bija iespēja šajā dienā būt kopā ar mums.

Jūlija Ivanova, pirmsskolas skolotāja

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis