Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Skolēnu labāko zīmējumu izstāde šobrīd ir apskatāma Aconē

29.05.2014 17-44-3029.05.2014 17-44-30

Tuvojoties novada svētkiem, 29. maijā kultūras namā „Rīgava” notika Salaspils 1.un 2. vidusskolas skolēnu labāko zīmējumu izstādes atklāšana. Izstāde notiek jau trešo gadu, un ar katru reizi zīmējumu skaits arvien pieaug, ka arī skolotāji un bērni sajūt sava darba nozīmi novada līmenī.

Šoreiz atklāšana notika svinīgā atmosfērā – skanēja Sergeja Ivanova dzeja par Latviju un Salaspili, Salaspils 1. vidusskolas ansambļa „Atvariņi” dziesmas, siltie vārdi arī bija dzirdami no skolotājiem un maziem zīmētājiem.  Šogad bija apskatāmi 74 mazo mākslinieku darbiņi, kurus sagatavoja skolotājas Aija Belija, Gunta Lagzdiņa (1. vidusskola) un Svetlana Ročite (2. vidusskola).

Gribu izteikt sirsnīgu pateicību Salaspils novada domei un k/n „Rīgava” administrācijai par atbalstu, ansambļa „Atvariņi” vadītājai Aijai Pizānei un SIA „EKO LOGS” kolektīvam par ievērojamo palīdzību pasākuma sagatavošanā.

Nu izstāde no "Rīgavas" ir pārcēlusies uz Acones sociālā centra telpām, kur to varēsiet apskatīt līdz pat 29. jūlijam.

 

Sergejs Ivanovs, pasākuma organizētājs

Mēs nākam pie jums, aconieši, lai jūs nāktu pie mums!

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis