PII ,,SAIME” bērnu mācību ekskursijas

5 saime

Ceļā uz Latvijas simtgadi PII ,,SAIME” audzēkņi 2017./18. mācību gadā tuvāk iepazīs latvisko dzīvesziņu, izmantojot integrēto mācību programmu ,,Latviešu ābece”. Tā ir ābece latvisko tradīciju garā.

Sagaidot rudens saulgriežus Miķeļdienu, visu vecuma grupu  bērni dažādu mācību jomu rotaļnodarbībās guvuši zināšanas par rudeni un ražu.  Lai izzinātu un izprastu maizes ceļu no grauda līdz mūsu galdam, 28. septembrī PII ,,SAIME” sagatavošanas grupas bērni, skolotājas Aiga un Irēna devās mācību ekskursijā uz maizes ceptuvi ,,Lāči”, bet piecgadīgie audzēkņi un skolotāja Ingūna 2. oktobrī apmeklēja Daugavas muzeju, lai noskaidrotu kā senāk tapa maizīte.

Kamēr maizīte cepās, mūzikas skolotāja Taņa aicināja bērnus iet latviešu tautas rotaļās un dziedāt tautas dziesmas par maizi.

Labi izpriecājušies, piecgadīgie mielojās ar pašcepto rudzu maizi, bet sešgadīgie degustēja ,,Lāču” daudzveidīgo un gardo produkciju.

Bērni mājās atgriezās ar uzkrātām jaunām zināšanām, paturot prātā, ka maize vienmēr ir jāgodā un pret to ir jāizturas ar cieņu.

PII ,,SAIME” vadītājas vietniece metodiskajā darbā Anda Zelča

GIF Salaspils_EcoBaltia_175x300

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis