Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Paldies sakām labākajiem skolēniem un pedagogiem

1 best

Foto: Salaspils 1.vidusskola

Ir noslēdzies kārtējais mācību gads, un skolēni ir saņēmuši savas liecības. Kamēr daļa steidz baudīt vasaras brīvlaiku, citiem skolēniem sākas eksāmenu laiks, bet absolventi gatavojas mācībām augstskolās. Kā jau katru gadu, Novada svētku laikā īpašu paldies pašvaldība saka tiem skolēniem, kuri visa gada laikā sevi ir vislabāk pierādījuši dažādās olimpiādēs un konkursos.

Kopā pašvaldības Pateicības rakstus saņēmu 170 skolēni un viņu pedagogi. 7.-12. klašu skolēniem tika piedāvāta iespēja doties divu dienu mācību ekskursijā uz Tartu, bet pārējie saņēma dāvanu kartes no  “Jāņa Rozes” grāmatnīcas.  Paši veiksmīgākie tika arī pie naudas veltēm.

Ir prieks par katru skolēnu, kurš visa mācību gada garumā cītīgi apgūst zināšanas un spēj pierādīt sevi ne tikai Latvijas, bet arī starptautiska mēroga konkursos un olimpiādēs. Tādēļ īpaši jāizceļ četri skolēni, kuriem šis gads vainagojās ar visspilgtākajiem panākumiem. Salaspils 1. vidusskolas skolēns Artis Vijups var lepoties ar deviņiem spilgtiem panākumiem. Viņš ir ieguvis pirmās vietas Valsts matemātikas olimpiādē, Valsts informātikas olimpiādē, Informātikas olimpiādē novadu apvienībā, Matemātikas olimpiādē novadu apvienībā un vēstures olimpiādē novadu apvienībā. Savukārt otrās vietas godalgas izcīnītas fizikas olimpiādē novadu apvienībā, ķīmijas olimpiādē novadu apvienībā, ģeogrāfijas olimpiādē novadu apvienībā, kā  arī novada bioloģijas olimpiādē. Ar pieciem panākumiem mācību gadu ir noslēdzis 12. klases skolēns Niks Stafeckis no 1. vidusskolas, iegūstot pirmās vietas ģeogrāfijas un filozofijas novadu apvienības olimpiādēs, otro vietu politikas olimpiādē, trešo- vēstures, savukārt atzinība iegūta latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

Tāpat īpaši jāuzsver divi Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, kuri mācās Salaspils 2. vidusskolā. Viktorija Tarnavska ieguvusi Grand Prix II Starptautiskajā konkursā "Mākslu duets", 1. vietu VIII Starptautiskajā jauno izpildītāju un komponistu konkursā "Mūzikas skaņas" un IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā vijoļspēles specialitātes audzēkņiem, klavieru konkursā un klavieru duetu konkursā. 2.vieta- jauno vijolnieku, altistu, čellistu konkursā, VI Starptautiskajā klavierspēles audzēkņu klavieru ansambļu, instrumentālo kameransambļu ar klavierēm un koncertmeistaru konkursā, savukārt trešā vieta iegūta Kārļa Ferdinanda Amendas stīgu instrumentu konkursā. Viktorijai gads vainagojies arī ar 1. pakāpi skatuves runas konkursā.

Arī Aleksandrs Komka licis Salaspils vārdam izskanēt vairākos starptautiskos konkursos. Puisis ir ieguvis pirmo vietu Starptautiskajā Alfrēda Kalniņa pianistu konkursā, Starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā “Mūzikas skaņas”, bet otro vietu ieguvis koncertmeistaru konkursā. Tāpat ar jau minēto Viktoriju duetā iegūtas vietas klavierspēļu konkursos.

Paldies ikvienam skolēnam par centību un viņu pedagogiem par palīdzību un atbalstu! Lai visiem jauka vasara un jauniem panākumiem bagāts nākamais mācību gads!

Labākie Salaspils 1. vidusskolā (1.-6. klase) 

Labākie Salaspils 1. vidusskolā (7.-12. klase)

Labākie Salaspils 2. vidusskolā

Konkursu laureāti

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis