Notikusi pirmā radošā iedvesmas darbnīca jauniešiem!

RD20180221 185429

Milzīga enerģijas uzlāde, iedvesmas ķēriens un pareizā leņķa izvēle- šīs trīs galvenās lietas mums iemācīja radošā, atvērtā un spožā personība, TV seja un radio balss Linda Rutule.  Lindas sirds darbs ir darbošanās ar kameru, tas ir, fotografēšana. Tā kā Lindai ļoti patīk strādāt ar jauniešiem, tad savas apgūtās fotografēšanas prasmes, viņa gribēja arī parādīt un iemācīt Salaspils jauniešiem, pievienojot pie sava  iedvesmas stāsta klāt praktisku darbošanos.  Šajā  iedvesmas vakarā jaunieši apguva Lindas teoriju, tad varēja iepraktizēt roku paši izveidojot bildes, izvēloties pareizo leņķi, ērtāko pozu un izveidojot labāko kompozīciju, bet pēc labi padarītā darba, kopīgi varējām apskatīt Lindas brīnišķīgos darbos un vērot, cik skaistas ir viņas bildes.  Starp citu, ar dažām no tām, Linda dalījās ar pasākuma apmeklētajiem.  Kā saka Linda par sevi: " Mans darbs ir mans hobijs- šis izteiciens pilnībā raksturo to, ko es daru! Sevi es saucu par fotogrāfu un grafisko mākslinieku, jo nosaukt sevi par kādas vienas konkrētas profesijas pārstāvi negribu, tas mani piesietu."

RD20180221 181154

Šajā iedvesmas mirklī viņa staroja,  daudz runāja, darbojās ar jauniešiem un  galvenais, ka lika noticēt sev, darīt sev patīkamākās lietas un lika noķert vislabāko motivāciju.
Milzīgs paldies Lindai Rutulei par tik jauku, aktīvu un interesantu  vakaru!

Atsauksmes no jauniešiem:

Laura Z.: “Man ļoti patika. Linda mani iedvesmoja  cīnīties par savu sapni un darīt visu, kas ir Tavos spēkos, lai to sasniegtu. Milzīgs paldies!”

Renāte: “Ļoti motivējošs vakars. Spoža, jauka personība. Patika uzzināt vēl nedzirdētas lietas par fotografēšanu. Ļoti konkrēti, interesanti un aizraujoši visu pasniedza.”

Laura F.: ”Linda lika saprast, ka nekad nevajag apstāties, ir jāturpina iesāktais.  „Dari to, kas Tev patīk un nedomā, ko citi saka vai domā, un vienmēr iemīli sevi. Lai arī kāds Tu esi, atceries, ka nevajag būt vienādiem, vienmēr vajag atšķirties.” Šie bija labākie Lindas vārdi, kas iedvesmoja un palika atmiņā.”

Iedvesmas darbnīcu mērķis ir iepazīstināt Salaspils jauniešus ar dažādu radošās industrijas pārstāvju-jauniešu labo pieredzi un dot iespēju jauniešiem izmēģināt savus spēkus veicot uzdevumus praktiski. Plānots, ka arī martā un aprīlī notiks šāda veida pasākums, tāpēc aicinu jauniešus sekot līdzi informācijai un izmantot iespēju piedalīties darbnīcās!

Iniciatīvas “Radošo iedvesmu darbnīcas” organizatore
Madara Rakšte

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis