Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Notikušas iedvesmojošas nodarbības skolēnu karjeras atbalstam

4 karjera_bilde

ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros  10.maijā 7.a, 7.b un 7.c klasēm un 11. maijā 6.a, 6b., 6.c un 6.d klasēm nodarbību “Atklāj sevi!” vadīja uzņēmēja, pasniedzēja, grupu trenere un karjeras konsultante Jolanta Priede. Vadītāja iedvesmoja domāt par savu nākotni, mērķiem, izglītību. Skolēni  uzzināja, kādas rakstura īpašības novērtē savos darbiniekos darba devēji, varēja padomāt par īpašībām, kuras vēlas sevī attīstīt, lai nodrošinātu savu konkurētspēju.

Jau minētā projekta ietvaros 13.aprīlī 8.a, 8b. un 8c klases piedalījās praktiskā nodarbībā “Uzņēmēja stāsts” ar Kanepes films pārstāvjiem, kuras mērķis bija - iepazīstināt ar audiovizuālo mākslu jomu. Skolēni uzzināja, kādas ir izglītības un profesionālās iespējas audiovizuālo mākslu profesiju pārstāvjiem, paši piedalījās kino tapšanas procesā, uzzināja par kino tapšanas etapiem.

4 karjera_logo

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis