Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Notiks Salaspils novada jauniešu forums

2var

Šī gada 18.aprīlī, Salaspils kultūras namā, notiks novada jauniešu forums, kura mērķis ir pulcēt vienkopus gan jauniešus, gan pieaugušos, kuriem rūp jauniešu izaugsme un kuri ir iesaistīti darbā ar jauniešiem, lai aktualizētu jauniešu iesaisti lēmumu pieņemšanā un izstrādātu ieteikumus situācijas uzlabošanai Salaspils novadā.

Foruma fokuss tiks vērsts ņemot vērā pērnā gada nogalē notikušās diskusijas “Kafija ar politiķiem” rezultātus, kurā viens no ierosinājumiem -  jauniešu līdzdalības lēmumu pieņemšanā veicināšanu novadā, tika izteikts, ka jauniešiem un iesaistītajām personām darbā ar jauniešiem būtu nepieciešams tikties plašākā lokā, lai izstrādātu konkrētus priekšlikumus nākamajam darba ar jaunatni plānošanas periodam. Kā arī, lai vēlreiz uzsvērtu aktīvas līdzdalības lēmumu pieņemšanā nozīmi un veicinātu jauniešu izpratni iesaistīties.

Foruma ietvaros paralēli notiks arī diskusijas ar Pašvaldības policijas pārstāvjiem par jauniešiem un policijai aktuālām un svarīgām tēmām. Otra tēma paredzēta kultūras jomai - novada kultūras pasākumu organizatori un jaunieši varēs diskutēt  ne vien par to kādi pasākumi būtu interesanti mūsdienu jaunietim, bet arī par to kādas iespējas jauniešiem iesaistīties pasākumu rīkošanā.

Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību forumā līdz 12.aprīlim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu online -  https://ej.uz/ua3w

Kontaktinformācija:
Eva Agafonova
Salaspils novada domes
Jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste
e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālr. 26601486