Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mūžīgs ir godīgi padarīts darbs

5 Pivore

“Ilgstošu laimi dod saprašanās ar bērniem, uzticami cilvēki blakus un iemīļots darbs. Paldies, ka jūs ar savu darbu radījāt tik drošu vidi, ka mēs savus lielākos dārgumus – mūsu bērnus uzticējām jums un nemaz nebijām greizsirdīgi, ka jūs mūsu bērnus saucāt par savējiem. Lai kādas cilvēciskās kaislības plosītos, lai kā grieztos vēstures rats, mūžīgi pastāvēs cilvēka godīgi padarīts darbs,” šos vārdus ilggadējai PII “Saime” vadītājai veltīja iestādes vecāku padomes pārstāvji.

29. martā ar baltu rožu klēpjiem savai vadītājai Silvijai paldies par aizvadīto darba cēlienu teica mazie “Saimes” audzēkņi, viņu skolotāji, vecāki un pilsētas vadības pārstāvji.

40 sava mūža gadus Silvija Pivore ir vadījusi kādreizējo Salaspils ZA bērnudārzu, bet no 1993. gada – PII “Saime”. Viņas darbs daudzu gadu garumā ir bijis nodrošināt mazajiem salaspiliešiem gādību, zināšanas, emocionālo komfortu. Šajā laikā “Saimē” ir izaugušas vairākas bērnu paaudzes, un ir patīkami, ka bijušie audzēkņi uzticas un vēlas vest savas atvases uz mīļo bērnudārzu.

No 1993. līdz 1996. gadam S. Pivore pildīja arī Rīgas rajona pirmsskolas izglītības iestāžu un Salaspils zonas metodiķes pienākumus, vēlāk bija Rīgas rajona izglītības iestāžu Salaspils zonas vadītāja un Rīgas rajona pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja. Viņas vadībā izveidojusies sadarbību ar Lietuvas valsts Šauļu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi „Kūlverstukas", rīkojusi pieredzes skolas un seminārus pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem.

Silvija Pivores veikums vienmēr ir augstu vērtēts – viņa saņēmusi Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu par aktīvu un radošu darbību izglītībā Rīgas reģionā un nozīmīgu personisko ieguldījumu pozitīvas sadarbības veidošanā ar vecākiem, bērniem un pedagogiem, Rīgas rajona padomes izglītības un kultūras pārvaldes Atzinību par ilggadīgu un veiksmīgu darbību pirmsskolas izglītībā, kā arī citus apbalvojumus. No 1994. līdz 2013. gadam Silvija Pivore ir bijusi Salaspils pilsētas domes deputāte.

29. martā Salaspils novada domes priekšsēdētājs pasniedza Silvijai Pivorei pašvaldības Atzinības rakstu par ieguldīto darbu izglītības nozarē novadā. Viņš teica: “Šis, lai arī ļoti nozīmīgais pašvaldības apbalvojums, nevar līdzināties tai sirsnībai un mīļumam, kas staroja šodien no bērnu apsveikuma. Tas ir pats svarīgākais. Tā visa pamatā ir ilgs darbs daudzu Salaspils cilvēku - ģimeņu un, protams, bērnu labā. Liels paldies par to!”

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis