Aicinām pieteikties pašvaldības stipendijai

LUfonds-foto

Salaspils novadnieki, kuri 2017./2018. akadēmiskajā gadā uzsākuši studijas 1. kursā kādā no Latvijas augstskolām, ir aicināti pieteikties Latvijas Universitātes (LU) fonda administrētajai Salaspils novada pašvaldības stipendijai.

Pateicoties Salaspils novada pašvaldības gādībai, jau kopš 2013. gada ir nodibināta šī stipendija, kuras mērķis ir finansiāli atbalstīt Salaspils novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā, kā arī veidot Salaspils novada atpazīstamību Latvijā un piederības sajūtu Salaspils novada iedzīvotāju vidū. Pieteikšanās noris, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU fonda mājas lapā www.fonds.lv. Šogad pašvaldība plāno piešķirt 2 stipendijas, katras apmērs ir 1 500 EUR/ akad.gadā.

Pieteikties stipendijām varēs visi Latvijas augstāko izglītības iestāžu studenti – Salaspils novadnieki, kuri šogad ir absolvējuši 12. klasi Salaspils 1. vai 2. vidusskolā, un arī šī gada absolventi, kuri vismaz 1 gadu ir deklarēti pašvaldībā. Anketai būs jāpievieno arī EUROPASS parauga CV un motivācijas vēstule ar stāstu par tā autora sabiedrisko darbošanos un akadēmiskajiem sasniegumiem.

Plašāku informāciju par stipendijas nosacījumiem ir pieejama atrast sadaļā “Novadu pašvaldību stipendijas” http://www.fonds.lv/stipendijas/novadu-stipendijas/salaspils-novada-pasvaldibas-stipendija/. Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem ir atrodamas sadaļā BUJ http://www.fonds.lv/stipendijas/buj/ .

Nodibinājums Latvijas Universitātes fonds darbojas kopš 2004.gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kura rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un ar izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
23
> Visi notikumi