Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līdz 15. jūnijam var pieteikties pulciņu apmaksas kompensācijai

Pērn Salaspils novada pašvaldība ir ieviesusi kompensāciju vecākiem par izdevumiem, kas veikti savu bērnu interešu izglītības pulciņu apmaksai. Dome ir pieņēmusi saistošos noteikumus Nr. 45/2016 “Pašvaldības atbalsts interešu izglītībai Salaspils novadā”, kas paredz, ka vecāki, iesniedzot pieteikumu un čekus, varēs saņemt no pašvaldības 6 eiro mēnesī par vienas kompensējamās interešu izglītības programmas apguvi vienam bērnam. Kompensāciju var saņemt par mācību gada laikā apmeklētajiem pulciņiem, respektīvi, no septembra līdz maijam. Kopumā - ne vairāk kā 54 eiro gadā. Kompensējamās interešu izglītības programmas ir interešu izglītība kultūras, mākslas un tehniskās jaunrades jomā, kurā tiek īstenotas personas individuālās izglītības vajadzības un vēlmes. Saņemt šo atbalstu var bērni no 5 līdz 18 gadu vecumam, kuru dzīvesvieta un viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Salaspils novadā.

Pašvaldības atbalstu piešķir, ja interešu izglītības pakalpojumu sniedzējam ir spēkā esoša interešu izglītības licence. Atbalstu var saņemt, ja bērns apmeklē ŠĀDUS PULCIŅUS.

Kompensāciju nevar saņemt par tiem pulciņiem, kuri tiek finansēti no pašvaldības budžeta līdzekļiem, un vecāku līdzfinansējums ir simbolisks (piemēram, “Sienāzītis”, “Vālodzīte”, “Fantāzija”, “Arlekīns” u.c.). Tāpat no valsts un pašvaldības līdzekļiem tiek finansēta Mūzikas un mākslas skola un sporta skola. Lai saņemtu pašvaldības atbalstu par maksas interešu izglītības pulciņiem, iesniegums jāiesniedz līdz 15. jūnijam.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka  Salaspils deju grupas “Burburix” un “Burix” ir reģistrētas pašvaldības iestādē k/n “Rīgava” un līdzfinansētas no pašvaldības  līdzekļiem.  Šādā gadījumā pašvaldības atbalsts saskaņā ar saistošajiem noteikumiem Nr.45/2016 “Pašvaldības atbalsts interešu izglītībai Salaspils novadā” netiek piešķirts, jo pakalpojuma sniedzējs neatbilst šo noteikumu 5.punktam.

Bērnu nodarbības interešu izglītības pulciņos ģimenēm izmaksās mazāk

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis