Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līdz 1. martam var pieteikt pretendentus konkursam „Gada skolotājs”

Lai izteiktu atzinību par nozīmīgu ieguldījumu izglītībā un izciliem sasniegumiem pedagoģiskajā darbībā Salaspils novadā, pašvaldība arī šogad izsludina konkursu „Gada skolotājs”. Minēto balvu izglītībā piešķir jebkuram novada izglītības darbiniekam par augstu profesionālo meistarību, kas veicina katra bērna izaugsmi, jaunu progresīvu mācību metožu ieviešanu, jaunu, kvalitatīvu mācību un metodisko līdzekļu izstrādāšanu, nozīmīgiem skolēnu sasniegumiem olimpiādēs, kā arī citiem sasniegumiem.

Arī šogad komisija katru pretendentu aicinās uz interviju, lai iepazītos ar kandidātu personīgi.

Pretendentus balvai var pieteikt izglītības un kultūras iestāžu darbinieki un administrācijas, nevalstiskās organizācijas, izglītojamie un viņu vecāki. Jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 1. martam. Tos var iesniegt pašvaldības Apmeklētāju apkalpošanas centrā personīgi vai sūtīt pa pastu (Salaspils novada dome, Līvzemes iela 8, Salaspils, Salaspils novads, LV-2169).

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis