Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Līdz 1. aprīlim var pieteikt pretendentus konkursam „Gada skolotājs”

Lai izteiktu atzinību par nozīmīgu ieguldījumu izglītībā un izciliem sasniegumiem pedagoģiskajā darbībā Salaspils novadā, pašvaldība arī šogad izsludina konkursu „Gada skolotājs”. Minēto balvu izglītībā piešķir jebkuram novada izglītības darbiniekam par augstu profesionālo meistarību, kas veicina katra bērna izaugsmi, jaunu progresīvu mācību metožu ieviešanu, jaunu, kvalitatīvu mācību un metodisko līdzekļu izstrādāšanu, nozīmīgiem skolēnu sasniegumiem olimpiādēs, kā arī citiem sasniegumiem.

26. februāra domes sēdē ir izdarīti grozījumi konkursa „Gada skolotājs” nolikumā, kuri nosaka, ka šogad komisija katru pretendentu aicinās uz interviju, lai iepazītos ar kandidātu personīgi.

Pretendentus balvai var pieteikt izglītības un kultūras iestāžu darbinieki un adminsitrācijas, nevalstiskās organizācijas, izglītojamie un viņu vecāki. Šogad jūsu pieteikumus gaidīsim līdz 1. aprīlim. Tos var iesniegt pašvaldības Apmeklētāju apkalpošanas centrā personīgi vai pa pastu (Salaspils novada dome, Līvzemes iela 8, Salaspils, Salaspils novads, LV-2169).

Konkursa nolikums.