Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Latvija- mūsu skaistā zeme”

sauliite11042017

Pirmajās pavasara dienās notika Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu bērnu dziesmu un deju festivāls “Draugu karuselis”. Šī gada festivāla tēma “Latvija- mūsu skaistā zeme” ir aktuāla, jo zem Latvijas simtgades simbolikas mēs skanīgi iesākām sagaidīt šos mūsu valstij nozīmīgos svētkus.

Ar sirsnīgu svētku uzrunu “Draugu karuseli” atklāja Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars, sveicot bērnu dziesmu un deju festivāla dalībniekus un šī pasākuma organizatorus PII “Saulīte” kolektīvu. Šis pasākums tika veidots pēc A. Brigaderes pasaku lugas “Sprīdītis” motīva – nav skaistākas, mīļākas un jaukākas vietas uz šīs zemes kā mūsu mīļās mājas. Princese Zeltīte un Sprīdītis aizveda mazos salaspiliešus uz laimīgo pilsētu Latvijā – Salaspili.

Festivālā piedalījās visas Salaspils PII, kopā izdziedot, izdejojot un atklājot Latvijas dabas bagātības, atrodot skaistākās krāsas Latvijā, mūsu galvaspilsētas – Rīgas pievilcību, skanīgo Latvijas putnu vīterošanu, dzīvnieku dažādību un mīlestību pret savu dzimto pilsētu – Salaspili.

Mums ir īpašs prieks par to, ka šo patriotisko tēmu bērni pasniedza ar interesi un aizrautību. Paldies visiem kolektīvu vadītājiem par radošu un profesionālu darbu.

Sagaidot Latvijas simtgadi, novēlam jaunas, radošas un interesantas idejas jūsu darbā! Liels paldies Salaspils novada domei par doto iespēju organizēt šo festivālu. Paldies Salaspils k/n “Rīgava” radošajam kolektīvam par viesmīlīgo uzņemšanu.

Īpašs paldies pasākuma vadītājiem - mūzikas skolotājiem Ingunai Brokai, Gļebam Gerenovskim un deju skolotājai Svetlanai Aņikevičai, kā arī “Saulītes” kolektīvam.

 

PII “Saulīte” vadītāja Ņina Kacko,

vadītājas vietniece metodiskajā darbā Maija Līce

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis