Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jauniešus aicina piedalīties nometnē

Esi lideris

Garā vasaras brīvlaika sākumā jauniešus ir ļoti būtiski pozitīvi noskaņot, uz radošiem darbiem ievirzīt un motivēt. Nometnes "Esi līderis" laikā jaunieši sapratīs, cik brīnišķīgi ir aktīvi darboties, uzņemties, sadarboties, uzdrošināties nevis veltīt laiku datoram. Daļēji nometnē pievērsīsimies drošības jautājumiem, līdzatbildībai, mācīsimies sevi pasargāt ( t.sk . Civilās aizsardzības kontekstā – pieaicināti atraktīvi nodarbību vadītāji no Jaunsardzes, VUGD, improvizācijas teātra) – garlaicīgi nebūs!
Sagaidāmie rezultāti:

  • jaunieši gūst informāciju par Civilo aizsardzību un prot sevi pasargāt nedrošajās situācijās un ikdienā;
  • jaunieši lietderīgi pavada laiku un jūtas motivēti;
  • jaunieši kļūst atvērtāki, uzlabojas komunikācijas prasmes.

Dzīvosim Vecbebru tehnikuma kompleksā. Dalībniekus sagaida 3 x ēdināšana un "naksniņas", sporta aktivitātes (vingrošana, volejbols, dvieļu bols, nakts trase, komandas saliedēšanas spēles), jaunas zināšanas - nodarbības par līderismu (caur improvizācijas spēlēm), civilo aizsardzību un ugunsdrošību, ko vadīs atraktīvi vieslektori - praktiķi, projektu izstrāde, izbraukums uz Koknesi (Pļaviņu HES, Radošā māja, Skrīveru saldumu ražotne, ZS "Janavas"), tematiskie vakara pasākumi, nakts trase, kā arī nometnes laikā uzņemtās fotogrāfijas elektroniskā formātā un piemiņas lieta ar nometnes simboliku.

Nometni vada uzticama un gadiem pārbaudīta komanda - atbildīgā par darba aizsardzību Latvijas Universitātē Kristīne Juhņeviča, Salaspils 1.vidusskolas skolotājs un speciālists IT jomā Ģirts Griestiņš, Laurenču sākumskolas direktors Kristaps Zaļais un Pirmās palīdzības instruktore Linda Ostrovska.

Kristīne Juhņeviča
Tālr.: 22007153
E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis