“Jāņtārpiņš” jaunajā mācību gadā

4 taarpnjaanis

Jaunajā mācību gadā mūsu iestādi apmeklēs 254 bērni, no kuriem 52 mūsu iestādes durvis vērs pirmo reizi.

Šis gads mūsu iestādē iesāksies ar lielu jautrību, jo PII “Jāņtārpiņš” pirmajā septembra nedēļā svinēs 10. dzimšanas dienu. Visu nedēļu bērnus iepriecinās multeņu varoņi, kājas varēs izkustināt gadalaiku karnevālā un nedēļu noslēgsim ar „Kūku kariem”  Čučumuižas mākslinieku vadībā. Svētku nedēļā iekļausies arī tradicionālā Tēvu diena. Svētki beigušies, lai dzīvo svētki! Nākamā mācību gada viens no galvenajiem uzdevumiem būs gatavošanās Latvijas simtgadei, lai veicinātu patriotisko audzināšanu un lepnumu par savu dzimteni.

Šajā gadā tika uzstādīta jauna, moderna ugunsdrošības sistēma, lai mūsu iestāde būtu drošāka. Septembrī drošības nedēļas ietvaros gan darbinieki, gan bērni piedalīsies evakuācijas mācībās, lai apgūtu jauno sistēmu un veicinātu izpratni par ugunsdrošību.

Sadarbībā ar “Jāņtārpiņa” padomes vecākiem mums ir izstrādāts logo un izgatavots karogs. Mācību procesā bērniem būs vēl lielākas iespējas izmantot jaunākās modernās tehnoloģijas, jo ir uzstādīta jau otrā interaktīvā tāfele.

Jaunajā mācību gadā novēlam visiem katru darbu veikt pēc labākās sirdsapziņas un gūt gandarījumu par sasniegumiem.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
23
> Visi notikumi