Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Jāņtārpiņa” bērni sagaida pavasari

jantarpins0512

2019. gada 11. aprīļa rītā “JĀŅTĀRPIŅA” bērni aktīvā un priecīgā solī devās sportot uz Salaspils sporta namu. Pasākumu atklāja pavasarīgs priekšnesums, kur bērni ieklausījās putniņu čivināšanā, varžu kurkstēšanā un strautu čalošanā, apjaušot, ka beidzot ir pienācis ilgi gaidītais pavasaris. Un gluži tāpat kā šajā gadalaikā mostas daba, tāpat arī cilvēki paliek priecīgāki un enerģiskāki. To pierādīja PII “JĀŅTĀRPIŅŠ” sportiskie bērni un aktīvais pedagogu kolektīvs.

Pēc kopīgās iesildīšanās mūzikas pavadījumā bērni savas spējas pārbaudīja septiņās radošās un sportiskās stacijās, ciemojoties pie dažādiem šī pavasara kukaiņiem un augiem. Aktivitātes notika tā, lai bērni pilnveidotu sporta nodarbībās apgūtās prasmes, darbojoties gan individuāli, gan pāros, gan grupās. Katrā stacijā bija iekļauti ne tikai sportiski, bet arī prāta un atjautības uzdevumi, liekot bērniem skaitīt, domāt, meklēt un atrast.

Vislielāko sajūsmu sagādāja iespēja sportot ārpus ierastajām telpām un teritorijas. Gājiens līdz Salaspils sporta namam un atpakaļ bija kā īsts piedzīvojums, kuru bērni ar aizrautību un prieku atceras vēl šodien.

Paldies Salaspils sporta namam par radīto iespēju bērniem izsportoties no visas sirds!

Pagājis gads, un šogad atkal 25. aprīļa rītā ar līksmiem smiekliem un čalošanu katrs mazais “JĀŅTĀRPIŅŠ” nes savu atraitnīti un iestāda iestādes puķu dobē. Spīd saule, vītero strazdi un mazās atraitnītes smaida pretī mazajiem stādītājiem.

Paldies par palīdzību vecākiem, skolotājām un auklītēm! Lai turpinās stādīšanas prieks un bērnu pozitīvās emocijas!

Rūta Brumermane

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis