Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Dzīve bez apstājas Salaspils 2.vidusskolā

Mācību gads ir noslēdzies, bet , kā ierasts, skola laicīgi un rūpīgi plāno savu nākamo gadu. Šis gads Salaspils 2.vidusskolai ir bijis ļoti aktīvs un pilns ar veiksmīgiem projektiem, radošām idejām, brīnišķīgiem pasākumiem un labiem panākumiem. Bet jau nākamajā gadā būs vēl vairāk izaicinājumu un aktivitāšu, par ko ir patiess prieks. Skola strauji attīstās, pateicoties skolotāju vēlmei pilnveidot, iedvesmot, aizraut un, protams, mācīt kvalitatīvi un nemitīgi mācīties pašiem. Jaunās tendences, pieejas un metodes ar katru dienu jo vairāk un vairāk ienāk mūsdienu izglītības sistēmā, lai radītu skolēniem iespēju mācīties ar interesi un pielietot savas zināšanas reālajā dzīvē.

Direktores vietniece Jūlija Ignatovska aprīlī piedalījās starptautiskajā eTwinning seminārā par starppriekšmetu saikni “eTwinning: metode, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīki, vieta mācību procesā”, kur skolotāji un skolu administratori no Portugāles, Lietuvas, Turcijas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Kipras un Latvijas dalījās savā pieredzē, mācījās jaunās metodes, IKT rīkus un apsprieda jaunas tendences kompetenču izglītībā, kā arī veidoja projektus. Salaspils 2. vidusskolā eTwinning projekts par apkārtējās vides problēmām dažādos reģionos sāksies septembrī. Bet pašlaik notiek sagatavošanās process: aprīļa un maija beigās notika skolotāju un vidusskolas skolēnu apmācība par tādiem IKT rīkiem kā 3D modelēšana un digitālo karšu izmantošana mācību procesā. Skolotāji ar lielu interesi un aizrautību mācījās jaunus rīkus un jau plānoja, kā tos var izmantot savās stundās, sasaistot ar citiem priekšmetiem. Gan projektu metode, gan dažādu IKT rīku izmantošana, gan starppriekšmetu saikne palīdz īstenot kompetenču pieeju mācību procesā.  Neapšaubāmi, skolēniem jāprot izmantot jaunās zināšanas gan stundās, gan ārpus skolas. Un tieši šīs jaunās metodes palīdz skolēniem ieraudzīt likumsakarības, iemācīties analizēt un izvērtēt informāciju. Skolotāji augsti novērtēja šāda veida apmācības un pieredzes apmaiņu, kā arī vēlas turpmāk sadarboties. Kā ir teicis Henrijs Fords: “Sanākt kopā ir sākums; būt kopā ir progress; strādāt kopā ir panākums.” Apsveicam mūsu skolēnus un skolotājus ar veiksmīgi pabeigtu mācību gadu un novēlam saulainu, aktīvu, piedzīvojumiem bagātu vasaru! 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis