Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Dambretē sacenšas paši mazākie

6. martā Salaspils 1. vidusskolā notika sacensības dambretē, kurās spēkiem mērojās pirmo četru klašu skolnieki. Interese par dambreti bija ļoti liela, par ko liecina lielais dalībnieku skaits, proti, 71 skolēns.

Sacensības notika pēc Šveices sistēmas (stiprākie spēlē ar stiprākajiem) 6 kārtās.
Diplomus izcīnīja  divpadsmit meitenes un tikpat  zēni, kuri savā klašu grupā ieņēma trīs augstākās vietas. Bet absolūtais sacensību uzvarētājs Krists Vidzis no 2.klases  ieguva čempiona ceļojošo kausu. Tāpat jāatzīmē Matīss Strautnieks un Tīna Osīte, kuri ieguva attiecīgi otro un trešo vietu starp visiem spēlētājiem.

Šāda veida sacensības, kurā piedalās visas sākumskolas klases, skolā notiek pirmo reizi, bet plānots, ka ne pēdējo. Salīdzinot ar nesen notikušo dambretes čempionātu, kurā piedalījās visu klašu skolnieki un arī skolotāji un direktore, tad var droši teikt, ka aug gudra jaunā maiņa.

Sacensību direktore- skolotāja un dambretes pulciņa vadītāja Ilze Čudare.
Galvenais tiesnesis un fotogrāfs- Vitauts Budreika.
Tiesneša palīgi - skolotājas Inga Grima, Māra Goba, Linda Krastiņa un Vija Griestiņa.

Foto un rezultātu tabulas.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis