Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

„Atvasītes” komanda piedalās radošo darbu konkursā

17- T6A6952-BalticPictures.lv

4.aprīlī Rīgas 19.vidusskolā norisinājās Pierīgas un Zemgales reģionālā konkursa skate Zaļās jostas rīkotajā konkursā "Es sāku ar sevi - Tīrai Latvijai". “Atvasītes” komanda lepni demonstrēja savus konkursa darbiņus - stilīgus pašu gatavotus maisiņus un somiņas. “Atvasītes” komandā bija pārstāvji no četrām grupām, kas čakli un radoši bija gatavojuši iepirkuma maisiņus no nevajadzīgiem krekliņiem, nemodernām šlipsēm, PET pudelēm un pat spilvendrānas!

Bērni droši kāpa uz skatuves un savu priekšnesumu sāka ar “Atvasītes” himnu. Elza no “Bitīšu” grupas un Ernests no “Skudriņu” grupas ir lepni, ka dziedājuši tieši himnu. Arī Madarai no “Skudriņu” grupas dziedāšana uz lielās skatuves patika vislabāk. Savukārt Marta no “Dzenīšiem” nevar aizmirst, ka pirmo reizi runājusi mikrofonā. Ance no “Bitītēm” vislabprātāk pozējusi fotogrāfam. Jēkabam no “Pūcītēm” patika uzstāšanās un  ļoti garšoja pusdienas. Madara no “Pūcītēm” priecājās par garo braucienu uz Rīgu, viņai patika gan stāstīt žūrijas komisijai par somām, gan godam nopelnītā balva.

Bet vislielākais un patīkamākais pārsteigums bija tas, ka uz skatuves bija jākāpj divas reizes. Ar savu uzstāšanos un stilīgajām somiņām bērni nopelnīja žūrijas simpātijas balvu.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis