Atklās jauno vidusskolas korpusu

41vsk

Jaunais mācību gads sākas ar ļoti iepriecinošu un svinīgu notikumu – Salaspils skolēnus, skolotājus un viņu vecākus ar savu klātbūtni pagodinās Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni. Prezidents Salaspili apciemo novadam ļoti svarīgā un vēsturiskā brīdī, jo tieši šodien Salaspils 1. vidusskolas jaunā korpusa atslēgas būvnieks PS ”Modus un Partneri” nodod tā īstajiem saimniekiem - Salaspils novada pašvaldībai.

Skola ir viens no novada dzīvotspējas rādītājiem. Neraugoties uz plānotajām izmaiņām izglītības politikā, nav šaubu - mums Salaspilī pilnīgi noteikti ir nepieciešams saglabāt savu vidusskolu. Tagad pašvaldība ir ieguvusi jaunu un mūsdienīgu izglītības centru, ko nākotnē plāno pacelt ģimnāzijās līmenī, un tam ir visi priekšnosacījumi.

Iespējai mācīties Salaspils vidusskolā ir jākļūst par prestiža jautājumu, bet tur iegūtajam diplomam – par izglītības kvalitātes apliecinājumu.

Jaunā korpusa moderni aprīkotajās klasēs zinības apgūs 7.-12. klašu skolēni, fizisko aktivitāšu daudzveidību nodrošinās blakus esošie sporta infrastruktūras objekti un visvairāk gaidītais no tiem – jaunais baseins, ko ar nepacietību ir gaidījuši ne tikai skolēni, bet arī ikviens salaspilietis. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
> Visi notikumi