Aicinām Salaspils ģimenes uz semināru “Maziem mirkļiem ir liela nozīme”

Labklajibas-ministrija-KV FINAL

“Maziem mirkļiem ir liela nozīme” ir Labklājības ministrijas iniciatīva bērniem un vecākiem visā Latvijā, kas motivē ģimenes pavadīt kopīgo laiku kvalitatīvi.

Iniciatīvas ietvaros divu mēnešu garumā tiek veikta pastiprināta vērtību kampaņa, kuras mērķis ir skaidrot un parādīt kvalitatīva laika pavadīšanas iespējas, kā arī pozitīvo ietekmi, kas sekmē veselīgas personības veidošanos un ģimenes kopības stiprināšanu.

Iniciatīva ir balstīta uz jaunākajiem psiholoģijas un vērtību pētījumiem. Apzinoties vecāku aizņemtību un dzīves steidzību, kampaņas centrālais vēstījums runā par reālām izmaiņām, kuras ir spējīga veikt katra ģimene, kvalitatīvi pavadot kopā 15-20 minūtes dienā.

Kampaņas ietvaros daudzās Latvijas pašvaldībās, tostarp Salaspilī, tiks rīkoti semināri vecākiem, izdots elektronisks 1 000 ideju krājums kvalitatīvai laika pavadīšanai kopā, apbalvotas Latvijas stiprākās ģimenes, kuras ar savu piemēru iedvesmo līdzcilvēkus, kā arī veiktas citas aktivitātes.

Seminārs notiks Salaspils sociālajā centrā (Skolas ielā 7) 2. novembrī no pulksten 14.00 līdz 15.30. To vadīs trīs meitu tēvs Armands Simsons un psiholoģe Kristīne Balode.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis