Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

3.b klase iepriecina bērnudārzu audzēkņus ar teātra izrādi

3b

Decembra nogalē Salaspils 1. vidusskolas 3.b klase ciemojās PII “Ritenītis” un “Saulīte”, lai parādītu pašu iestudēto lugu “Sniegavīra Ziemassvētki”. Mazie bērnudārznieki ar neizsakāmu interesi skatījās izrādi, kurā velnēni pastrādāja dažādus nedarbus. Pēc izrādes bērnudārza audzēkņi uzrakstīja ļoti sirsnīgas atsauksmes un aicināja atkal ciemos ar jaunu uzvedumu. Visspilgtāk bērniem atmiņā palika lugas ainas, kurās mazie velnēni par savām blēņām saņēma mācību un sāka darīt labus darbus. Visas lugas garumā mazie skatītāji bija klusi un ar lielu interesi sekoja līdzi sižetam.

3b1

Savukārt 3.b klases skolēniem tas bija liels satraukums, bet tajā pašā laikā arī pozitīvs piedzīvojums, jo bērni iejutās viesmākslinieku statusā. Šis bija viens no interesantākajiem 1. semestra projektiem, kura laikā bija iespējams apgūt jaunas zināšanas un prasmes ārpus ierastās skolas vides. Projekta ietvaros skolēni pilnveidoja savas iemaņas teātra mākslā un sadarbībā vienam ar otru. Paldies par šo piedzīvojumu visiem, kas tajā piedalījās!

3b2

Vēlot gaišus Ziemassvētkus un veiksmīgu jauno 2019. gadu, 3.b klases audzinātāja Agita

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis