Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

28. maijā pateicības rakstus saņems labākie skolēni

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, pašvaldība jau atkal suminās labākos skolēnus, kuri guvuši augstus sasniegumus ne vien mācību darbā, bet arī aktīvi piedalās izglītības iestāžu sabiedriskajās aktivitātēs, sportā, mākslā un mūzikā. 28. maijā, kad būs nosvinēti novada svētki, labākie no labākajiem tiksies kultūras nama zālē, lai saņemtu pateicības par mācību gadā sasniegto.

Šogad pašvaldības pateicības rakstus saņems 96 Salaspils 1. vidusskolas skolēni, 36 Salaspils 2. vidusskolas skolēni un 14 mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, taču īpaši jāuzsver tie, kuri var lepoties ar visvairāk panākumiem mācību gada garumā. 1. vidusskolas skolēns Artis Vijups ir ieguvis 1. vietu Latvijas atklātajā matemātikas olimpiādē, starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs”, novadu apvienības angļu valodas olimpiādē, novadu apvienības matemātikas olimpiādē un konkursā “Rēķini galvā!”, otrās vietas izcīnītas Latvijas atklātajā matemātikas konkursā un novada apvienības vācu valodas olimpiādē, savukārt 3. vietu Artis ieguvis Profesora Cipariņa matemātikas konkursā. 9. klases skolniece Eva Linde var lepoties ar šādiem panākumiem- 1. vietu novadu vēstures olimpiādē, 2. vietu novadu latviešu valodas un Latvijas mūzikas konkursā, kā arī ar trešo vietu novada ģeogrāfijas olimpiādē un valsts latviešu valodas olimpiādē. Veiksmīgs mācību gads arī Danielai Vancevičai- divas 1. pakāpes skatuves runas konkursos un 2. vieta mūzikas konkursā. Savukārt Jēkabam Čudaram 2. vieta novadu apvienības matemātikas olimpiādē, 3. vieta matemātikas konkursā “Spicprātis” un atzinība novadu apvienības ģeogrāfijas olimpiādē.

Salaspils mūzikas un mākslas skolas audzēknis Aleksandrs Komka šajā mācību gadā godam izcīnījis pirmo vietu konkursā “Talants Latvijai” un Lūcijas Garūtas jauno pianistu konkursā, savukārt trešo vietu- starptautiskajā konkursā “Spēlē zēni”. Duetā ar Viktoriju Tarnavsku ir iegūtas divas pirmās vietas-Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu valsts konkursa II kārtā un Kārļa Ferdinanda Amendas Starptautiskajā mūzikas skolu stīgu instrumentu individuālo izpildītāju un ansambļu konkursā. Individuāli Viktorija var lepoties arī ar 1. vietu stīgu instrumentu valsts konkursā, ar otro vietu stīgu instrumentu valsts konkursa finālā un jauno vijolnieku konkursā “Baltijas valstīm 100”, kā arī ar trešo vietu Augusta Dombrovska konkursā.

Jāatzīmē arī Elza Anete Bauerniece, kura ieguvusi 1. vietu Augusta Dombrovska konkursā, atzinību konkursā “Talants Latvijai” un trio sastāvā kopā ar Aleksandru Komku un Poļinu Kozlovsku izcīnīta 2. un 3. vieta kameransambļu konkursā “NOVA MUSICA”. Individuāli Poļina Kozlovska ieguvusi trīs trešās vietas- konkursā “Talants Latvijai”, konkursā “Baltijas valstīm-100” un Vidzemes novada mūzikas skolu klavieru konkursā.

1. vidusskolas labāko saraksts

2. vidusskolas labāko saraksts

Mūzikas un mākslas skolas labāko saraksts

Apsveicam visu mūsu izcilniekus!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis