Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

1.vidusskolas skolēni jau trešo gadu palīdz vientuļajiem salaspiliešiem

1 labie_darbi

Jau desmito gadu labdarības organizācija Palīdzēsim.lv rīko akciju “Labo darbu nedēļu” ar aicinājumu sniegt atbalstu līdzcilvēkiem vai dzīvniekiem, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

Salaspils 1.vidusskolas 6.c klase piedalās akcijā jau trešo gadu, un bērni kopā ar vecākiem sarūpē dāvanas Salaspils vientuļajiem iedzīvotājiem. Pateicoties Sociālā dienesta darbinieku laipnajai atsaucībai, tālāk dāvanas nonāk pie adresātiem.

Klases audzinātāja Dace Kontrimiene ir gandarīta, ka bērni un viņu vecāki ir ļoti atsaucīgi un labprāt piedalās akcijā. “Oktobra “Labo darbu nedēļa” ir kļuvusi par patiesi jauku mūsu klases tradīciju, un es ceru, ka šīs nelielās, bet ļoti sirsnīgās dāvaniņas iepriecinās mūsu līdzcilvēkus. Lai šī tradīcija turpinās! Mēs arī turpmāk apņemamies atbalstīt un radīt prieku,” saka skolotāja Dace.

Skolniece Jete atzīst, ka jūtas ļoti gandarīta, piedaloties šādā akcijā, savukārt Roberts Jānis uzsver, ka, jau trešo gadu palīdzot vientuļajiem cilvēkiem,  tas rada milzum daudz prieka. “Es to daru labprāt, jo man tas patīk. Mēs piedalāmies katru gadu, tas sniedz ļoti lielu prieku, un es jūtos, ka esmu izdarījusi kaut ko neiespējamu,” saka Marta. Toties 6. klases skolniece Sindija aizdomājas par to, ko darītu pati, ja būtu vientuļa. Prieks, ka mums apkārt ir tik sirsnīgi bērni un skolotāji, kuri vairo labo, palīdzot tiem, kam tas ir visvairāk nepieciešams.

labie malda

Šogad Sociāla dienesta vadītāja Gunta Gumbina, vadītājas vietniece Karīna Gailīte un sociālā darbiniece Dace Miķelsone-Ježaka kopā ar domes priekšsēdētāja vietnieci sociālajos un sporta jautājumos Maldu Cauni sagaidīja akcijas dalībniekus un sirsnīgi pateicās par atbalstu un līdzdarbošanos.   

Nebūsim vienaldzīgi un palīdzēsim līdzcilvēkiem arī turpmāk!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis