Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

1.vidusskolas jaunie aktieri sevi lieliski pierāda konkursos

IMG-20190411-WA0001 teatris_4

29. un 30. martā Salaspils 1. vidusskolas teātra sporta komandas guva lielisku pieredzi, otro reizi piedaloties festivālā “Rīgas Kauss teātra sportā 2019”, kas norisinājās Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā un Rīgas Hanzas vidusskolā.

8.-9. klašu komanda – Jēkabs Čudars, Anna Geižāne, Alise Ungure un Paula Vasariete - pusfinālā ieguva 3. vietu. 10.–11. klašu komanda – Linda Daugule, Gunda Freidenfelde, Aivija Grasa, Kristiāns Nemkovičs un Daniela Vanceviča-, šoreiz būdami līdzjutēju statusā, bija lieliski atbalstītāji jaunākajiem dalībniekiem. Danielai bija izdevība trīs dažādos tēlos savu atraktivitāti un improvizācijas spējas pierādīt arī turnīra vadītājas lomā.

Kopā piedalījāmies meistarklasēs un mācījāmies no pieredzējušo studiju komandu improvizācijas meistarības. Pārrunājot gūtos iespaidus, tieši studiju komandu sniegums un gūtā pieredze, katram pašam praktiski līdzdarbojoties meistarklasēs, palikusi visspilgtākā atmiņā. Arī lieliskā atmosfēra un pozitīvā  gaisotne teātra sporta turnīru laikā, jo vienkopus sapulcējušies tik daudz radoši un ārpus rāmjiem domājoši cilvēki. Ikviens no dalībniekiem atzīst, ka mājās atvedis daudz emociju, pozitīvu enerģiju un jaunas idejas.

Paldies Danai par mājas uzdevuma, abu komandu video sižeta, nofilmēšanu un samontēšanu, lai līdz festivālam vispār nokļūtu!

Paldies Salaspils Teātra sportistiem par saliedētību un draudzīgo atmosfēru šajās divās dienās, kas aizritēja nemanot!

Savukārt 4. aprīlī Latvijas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkursa otrajā kārtā

Pierīgas reģionā, kas norisinājās Jūrmalas mūzikas vidusskolā, Agate Augustauska no 3.a klase ieguva pirmās pakāpes diplomu, bet ar augstākās pakāpes diplomu var lepoties Alise Ungurei (9.b klase).  Pateicoties šim izcilajam rezultātam, Alisei ir  iespēja piedalīties konkursa 3. kārtā. Veiksmi!

Anda Vaivade, Teātra Sporta trenere un teātra pulciņa skolotāja

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis