Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Valsts atbalsts

Valsts atbalsts komersantiem
Ekonomikas ministrijas mājas lapā atradīsiet noderīgu informāciju par pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un uzņēmējdarbības veicināšanu.
Atbalstu uzņēmējiem, sākot ar informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu, dažādām valsts atbalsta programmām un finansējuma piesaistes iespējām, un beidzot ar atbalstu uzņēmējiem, kas vēlas uzsākt eksportu un meklē sadarbības partnerus ārvalstīs, sniedz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Vairāk par aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem – šeit.
Latvijas Garantiju aģentūra palīdz uzņēmējiem piesaistīt jaunas investīcijas savas darbības paplašināšanai. Aģentūra nodrošina mehānismu, kā komersanti var saņemt reālu finansu atbalstu inovatīvu biznesa ideju realizācijai, saņemot garantiju kredīta vai līzinga saņemšanai Latvijas komercbankās. Vairāk par aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem – šeit.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis